Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek alapján ti is egy életkép...

Ezek alapján ti is egy életképtelen lúzernek tartotok?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek!Szóval rengetegszer megkapom itthon a családtagjaimtól,hogy egy szerencsétlen életképtelen vagyok,és részben egyet is értek velük.Itt vagyok 18 éves egy hónap múlva érettségizek és fogalmam sincs,hogy mit kezdjek magammal érettségi után.A tanulás elég jól megy(4 egész körül van az átlagom),emelett lassan 1 éve van jogosítványom.Van néhány haverom akikkel 2 hetente össze ülünk és beszélgetünk,iszogatunk stb...Amikor itthon vagyok(pl.most a tavaszi szünetben),akkor lényegében egész nap csak fekszem a szobámban és tv-zek vagy telefonozok.Ezzel ellentétben a 16 éves húgom dolgozik,edz és a barátaival van egész nap.Már ha van ideje.Az én életem az övéhez képest dög unalom.Leginkább ő szokott nyaggatni azzal,hogy menjek el dolgozni stb...De érettségi előtt egy hónappal biztos,hogy nem fogok elmenni dolgozni.Van nálam fontossági sorrend és az alapján az érettségi most az legfontosabb.Röviden ennyit rólam.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2023. ápr. 6. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapján nem tudom eldönteni. Mik a terveid a jövőre? Csak amiatt, hogy nem a barátaiddal lógsz, még nem vagy lúzer.
2023. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagy az, de csak rajtad áll, hogy később azzá válsz-e vagy sem.
2023. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Életképtelen nem vagy, de tényleg nem izgalmas az életed. Eddig sem dolgoztál? Nyilván nem érettségi előtt kel dolgozni, de nyaranta azért nem ártana, meg a telefonozáson kívül tényleg lehetne értelmesebb, produktívabb hobbid. De tök usless nem vagy, a jogsi pl jó
2023. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem luzerseg, mármint szimplán nem tudod mit akarsz kezdeni az életeddel, nincs kialakult célod sem. 18 évesen még sokan így vannak, nincs ezzel olyan nagy probléma. Készülj fel jól az érettségire, hogy ne legyen rossz. Aztán nyáron keress valami kis munkát..... Ha úgy van, egyetemre mehetsz 1-2 évvel később is, ha addigra eldontod mivel akarsz foglalkozni. Az, hogy haverokkal ritkán találkozol viszonylag,az nem gond.. Ha neked nincs több talira személyes igényed, akkor minden rendben. Hugod, hogy csinál ennyi mindent egyszerre?
2023. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem mondanám,hogy nincsenek terveim.Rendészeti suliba járok és azon kevesek egyike vagyok az osztályból,akiknek ezalatt a 4 év alatt nem ment el a kedve ettől a pályától.Szeretnék most érettségi után egy évet elmenni dolgozni,aztán 2024-be meg A Közszolgálati Egyetem a cél.Egyébként sportoltam is versenyszerűen,de azt is abba hagytam kb fél éve...
2023. ápr. 6. 22:27
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5

Nekem nem tűnsz életképtelen lúzernek ezek alapján.

2023. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!4-es:Fogalmam sincs,de tisztelem érte meg büszke is vagyok rá annak ellenére,hogy ő egyenesen szégyell engem.És a legelszomorítóbb az egészben,hogy a saját szüleim nem hisznek bennem.Dehát ez van...
2023. ápr. 6. 22:29
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Jelenleg leköt a tanulás, rendben vagy. De ha később is csak annyiból áll az életed, hogy dolgozol, de jól érzed magad, akkor rendben van. Annyi a lényeg, hogy te elégedett legyél magaddal. A munkával ne törődj még, mire nyugdíjba mennél, már nem lesz nyugdíj, úgyhogy megdöglésig dolgozhatsz majd eleget, ne aggódj. Amíg teheted, csak tanulj.
2023. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én akkor lennék elégedett magammal,ha egy pálmafás,homokos tengerparton ébredhetnék innen nagyon messze életem szerelmével.Emellett kő gazdag lennék olyan munkám lenne amit szeretnék csinálni és meglenne mindnenünk....De szokták mondani az a legszebb álom,ami sohasem valósul meg.Erről ennyit...
2023. ápr. 6. 22:54
 10/13 anonim válasza:
73%

Talán emiatt a hozzáállás miatt gondolnak páran szerencsétlennek. Ha valamit el szeretnél érni tegyél érte. Általában véve az emberek (kifejezetten a nők) nem szeretik a sajnálkozós embereket. Szerintem érdemes lenne változtatni kicsit a felfogásodon és nem ezt a béna "unalmas az életem" dumát szajkózni, mert nem szimpatikus.

Gondolj bele számodra mitől férfi egy férfi! Valakinek szüksége van egy ideálra, akinek az attitüdjét csúnyán szólva lemásolhatja. Nyilván nem kell teljes mértékben azonosúlnod vele, de gondold végig, hogy milyen jellemvonásai szimpatikusak számodra például egy színésznek akit szeretsz. Ha odafigyelsz és nem hagyod, hogy a lustaságod legyőzzön, jó eséllyel képes leszel megkomolyodni. És ez az életed valamennyi területén hasznodra fog válni.

Sok sikert kívánok az éretségidhez!

2023. ápr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!