Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek alapján ti is egy életkép...

Ezek alapján ti is egy életképtelen lúzernek tartotok?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek!Szóval rengetegszer megkapom itthon a családtagjaimtól,hogy egy szerencsétlen életképtelen vagyok,és részben egyet is értek velük.Itt vagyok 18 éves egy hónap múlva érettségizek és fogalmam sincs,hogy mit kezdjek magammal érettségi után.A tanulás elég jól megy(4 egész körül van az átlagom),emelett lassan 1 éve van jogosítványom.Van néhány haverom akikkel 2 hetente össze ülünk és beszélgetünk,iszogatunk stb...Amikor itthon vagyok(pl.most a tavaszi szünetben),akkor lényegében egész nap csak fekszem a szobámban és tv-zek vagy telefonozok.Ezzel ellentétben a 16 éves húgom dolgozik,edz és a barátaival van egész nap.Már ha van ideje.Az én életem az övéhez képest dög unalom.Leginkább ő szokott nyaggatni azzal,hogy menjek el dolgozni stb...De érettségi előtt egy hónappal biztos,hogy nem fogok elmenni dolgozni.Van nálam fontossági sorrend és az alapján az érettségi most az legfontosabb.Röviden ennyit rólam.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2023. ápr. 6. 22:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Itt vagyok 18 éves egy hónap múlva érettségizek és fogalmam sincs,hogy mit kezdjek magammal érettségi után"

akiknek van fogalmuk róla, pár év múlva jó eséllyel azok is másképp fogják gondolni. fiatalok vagytok, egyszerűen nem ismeritek még annyira sem magatokat, sem a világot.

"A tanulás elég jól megy(4 egész körül van az átlagom)"

akkor már valami, amiben nem vagy életképtelen

"emellett lassan 1 éve van jogosítványom."

akkor megint valami, amiben nem vagy életképtelen

"Van néhány haverom akikkel 2 hetente össze ülünk és beszélgetünk,iszogatunk stb..."

akkor megint valami, amiben nem vagy életképtelen

"Amikor itthon vagyok(pl.most a tavaszi szünetben),akkor lényegében egész nap csak fekszem a szobámban és tv-zek vagy telefonozok"

hát nem a legépületesebb tevékenység, de hát az emberek többsége nem tölti túl épületesen a szabadidejét. főleg nem, ha csak néhány napja van szusszanni (mert az más kérdés lenne, ha hónapok óta munkanélküli lennél).

"Leginkább ő szokott nyaggatni azzal,hogy menjek el dolgozni stb...De érettségi előtt egy hónappal biztos,hogy nem fogok elmenni dolgozni.Van nálam fontossági sorrend és az alapján az érettségi most az legfontosabb"

így van.

nézd meg, húgod állandóan dolgozik, meg edz, meg a barátaival van, aztán mire ment vele? mégsem képes felmérni, hogy nem érettségi előtt kéne noszogatni a másikat, hogy menjen már dolgozni. akkor ki is az életképtelen?

2023. ápr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez az álom kB 5 év alatt megvalositható
2023. ápr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!
2023. ápr. 7. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!