Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem senki sem szeret,...

Úgy érzem senki sem szeret, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egész életemet végigkíséri ez az érzés, hogy nem vagyok fontos és nem szeret senki. Anyukám nem foglalkozik velem, iszik. Apukám kiskoromban elhagyott, próbálkozik mert keres meg minden de nem tudom úgy beengedni az életembe. Nevelőapukám a mindenem, ő az egyetlen akinek el tudom hinni hogy szeret. Anyukám soha nem mondja nekem, nem simogat meg, nem érdekli milyen napom volt. Hiányzik hogy büszke legyen rám. Pályakezdő vagyok a munkahelyemen, amit nagyon rosszul választottam meg. 30 nővel dolgozok együtt és lenéznek mert fiatal vagyok. Úgy érzem hogy ott sem szeret senki. Nem mondják, nem bántanak de még is ezt érzem, hogy nem szeret senki. Próbálok mindenkinek megfelelni de nem megy. Szeretem magát a munkát de van egy két ember akivel nem férünk meg egymás mellett ezért gondolkodom a felmondáson. Amit kihagytam, 4 kapcsolatom volt eddig és mindegyik azzal végződött hogy kiderült egyik sem szeretett, mert mindegyik a volt barátnőjét szerette még. Engem soha nem szeretett senki. Nincs értelme az életemnek. Barátaim pedig nem az az érzelgős fajták. Inkább csak a buli tart össze minket.

Sajnálom ha nagyon összeszedetlen lett, jól esett kiirni magamból. Nem igazán van akivel megbeszéljem ezt. Tudnátok tanácsolni nekem valamit?


20/L


2023. ápr. 16. 03:38
 1/5 anonim válasza:
90%
Ha ennyire elhanyagol az anyád, akkor kezdj el spórolni, hogy el tudj költözni otthonról.
2023. ápr. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
20 éves vagy, kell egy kis energiát belefektetned az életed megváltoztatásába, idővel elköltözni, és új munkahely még ha nehéz is a váltás.
2023. ápr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Van egy nagyon jó mondás, talán szóról szóra nem jól idézem, de nem is ez a lényeg. Hosszú idő óta ez határozza meg az életem:

,,Tanuld meg tisztelni és szeretni önmagad és mások is szeretni és tisztelni fognak!"


Sok önismeret és tanulás, önmagadra fordított idő kell hozzá, de rá kell jönnöd, hogy nem attól leszel boldog, ha más szeret, hanem attól, ha elfogadod Magad olyannak, amilyen vagy.


Javaslom, hogy kezdj el ezzel foglalkozni. Most még fiatal vagy, van rá időd!


Hajrá, és kitartást kívánok! 😍

2023. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Tudom, hogy nehéz ,de próbálj meg a nevelőapukádra támaszkodni és a többi családtagot meg ,,kiszürni"


Próbálj meg kicsit kikapcsolódni, és elfelejteni a munkahelyi és a családi gondokat!


Remélem, hogy jobban leszel!!! :)

2023. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Barátaim pedig nem az az érzelgős fajták. Inkább csak a buli tart össze minket."

Sajnos ez elég könnyen megesik, ha sok barátod van, de mindegyik csak haveri szinten. Egy olyan barátot kell keresni, akivel lelkileg kapcsolódsz, és nem mindig csak bulikba akarsz járni vele, hanem érzelmileg is kötődni, úgy mint a párkapcsolataiddal. Az exeid nem miattad szakítottak veled, hanem mert úgy vágtak bele egy új kapcsolatba, hogy az előzőn még nem tették túl magukat, ami eléggé nagy baj. Legalább várniuk kellett volna, hogy készen álljanak egy új kapcsolatra.

Könnyű mondani hogy szerezz olyan barátot amit fentebb említettem, de az a lényege, hogy ne csak bulizós haverjaid legyenek, hanem olyan is, akivel mélyen tudsz kötődni, akivel egymást segítitek mindig. Tapasztalataim szerint az introvertáltak (mint én is) kevesebbet, vagy nem járnak bulikba, így ha enélkül is találtok közös hangot, jó úton járhattok.

2023. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!