Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Engem nem szeret senki??!!...

Engem nem szeret senki??!! Semmi értelme az életemnek. És ez nagyon fáj, ahogy az is hogy folyamat úgy érzem kihasználnak. Nem látom értelmét az életemnek.. és tudom hogy egyszer öngyilkos leszek!

Figyelt kérdés
2023. febr. 21. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem írtál kérdést, csak panaszkodsz. Erre nem lehet mit válaszolni, azon kívül hogy szedd össze magad. A "folyamat" szó nem azt jelenti, amire használni akarod, az a "folyamatosan".
2023. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretlek!
2023. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Panaszkodom.. és egy hülye vagyok aki nem basz át másokat.. de én átbaszható vagyok.. ma is pl.. pedig ha az adott személy elmondja hogy ez van, akkor azt mondom oké nincs gáz.. nem nagy dolgokról van szó hanem sok apró kicsiről, mintha nem nem akarnának őszinték lenni az emberek és ezt marhára utálom.
2023. febr. 21. 20:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél öngyi!


Miért akarod magadat büntetni mások szemétsége miatt ?!


Sokszor engem sem szeret senki.


Szeresd magadat! :)

2023. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4es

Nem tudom hogyan kell..

2023. febr. 21. 22:09
 6/9 anonim ***** válasza:

5: hát pl. úgy, hogy olyan dolgokkal kényezteted magad, ami után jobb lesz a közérzeted, ami felemel, ami örömet okoz, ami lelkesít!


De ha magad sem tudod, akkor ne várd el mástól...

2023. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attila, segítünk! Szeretünk így ismeretlenül is. De válaszolj, hogy pillanatnyilag jobban vagy e, vagy sem, Attilám! Nekem is szar most minden, s hidd el nekem is ojbb lesz, hogy ha válaszolsz.
2023. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írj rám
2023. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Üdv a klubban! Gyerekként ugyanezt éltem át. A traumát eltemettem és felnőtként jött elő. Barátom gyorsan észrevette a problémát és bevitt a diliházba. Ha napokkal később lép már csak vérben ázó hulla lennék. Javaslom, hogy beszélj a háziorvosoddal erről és utaljon be a pszichiátriára. Ott kapsz olyan kezelést ami segít, hogy normális életed legyen.
2023. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!