Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesít ez a...

Csak engem idegesít ez a tulajdonság?

Figyelt kérdés

Ha írok egy osztálytársamnak, vagy akár csak ismerősömnek, barátomnak, van olyan, amikor csak megnézi, és nem válaszol semmit.

Például tegnap este megkérdeztem az egyik lány osztálytársam, hogy el tudná-e küldeni az egyik órai vázlat végét, (de tényleg csak egy mondat volt) és megnézte, de nem válaszolt.

Aztán ma reggel emlékeztettem rá, hogy akkor mikor tudná át küldeni, azt írta "jaaa, el tudom, igen, nemsoká".

Azóta sem küldte el.

Meg egy másik lány is olyan, aki igazából nem egészen a barátnőm, csak régi osztálytársam, jóban vagyunk, hogy ha írok neki/kérdezek tőle valamit, csak megnézi, még annyit sem ír hogy bocsi most nem érek rá.

Komolyan, ennyire lusták egyes emberek? 🙄🤷

L


2023. ápr. 23. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy nekik fontos. Nem vagy része az életüknek. Dicséretes, ha te mindig mindenkinek válaszolsz, és azonnal megteszed a szívességet, amit kérnek, de nem mindenki ilyen.
2023. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez mindenkit idegesít, ha érdekli a másik valamennyire.


Amúgy látom gyakorlott gyakorizó vagy, hogy odadobtak azt az "L" betűt a vegére hogy több válasz legyen xd

2023. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy az 1-es írta. Nem vagy fontos. Mondhatnám, hogy leszarnak, de ez sem jó válasz, inkább csak totál semleges vagy nekik. Hidd el, ha valakinek fontos vagy, az előbb kérdezi meg ő maga hogy átküldheti az anyagot, minthogy te magad megkérdeznéd.


De ebbe nem kell belelátni semmit, nincs veled semmi baj, meg velük sem. Mindenki menedzseli az életét, mindenkinek vannak az életében fontos és irreleváns személyek, ennyi.

2023. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát lehet, hogy valóban nem vagyok annyira fontos, de ez a megnézés csak 1-2 alkalommal történik, leginkább mikor a házit vagy vázlatot kérem el attól a lánytól.

A többi mindig válaszol.

2023. ápr. 23. 19:12
 5/9 A kérdező kommentje:

Amikor normál beszélgetésünk van írásban, mindjárt válaszol. Szerintem csak szimplán lusta elküldeni, előkeresni a füzetét, stb.

De érdekes, hogy amikor tőlem kér el valamilyen megoldást, és ha nem egyből válaszolok, egy csomó üzenetet kapok tőle, hogy "na küldöd már?", "légyszi küldd el, nagyon fontos!", "nem vagyok otthon, nem tudom leírni!".

De ezt sokmindenkivel csinálja.

2023. ápr. 23. 19:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet neked is ezt kéne
2023. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Te se vagy különb ha jobban átgondolod
2023. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert? Bennem mi a baj?
2023. ápr. 24. 11:36
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanugy annak válaszolsz/irsz csak akivel érdekedben áll, egyébként teszel rá.
2023. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!