Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélendő emiatt egy ember?

Elítélendő emiatt egy ember?

Figyelt kérdés
Akinek parafíliája van, de non-offending, tehát nem éli ki a vágyait. Ettől még megvetést vált ki az emberekben?

2023. ápr. 25. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha felfedi ezeket a vágyakat, akkor sokan meg fogják vetni, még ha nem is éli ki azokat.
2023. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kólauborkával ***** válasza:
82%

Öszintént: szerintem a legtöbb embernek van, ha nem is nagyon durva, de nem diagnosztizált szinten mindenkinek vannak perverziói.

Csak a szokványosnál maradva: férfiaknál a proszívó, nöknél a banán-uborka….


Az, hogy mennyire vetnek meg érte, az a perverziód fajtájától függ, viszont amég titkolod addig tuti nem találsz partnert hozzá, a magyar emberek meg úgy is találnak valami utálnivalót mindenkin, ha nem a perverziód az oka akkor majd a fogad vagy a beszéded….

2023. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Hát, nem tudom, de nekem se kólás üveget, se uborkát nem jutna eszembe feldugni. :D


De majd Isten ítél mindenkit.


Én a kérdező helyében azért nem reklámoznám a hajlamait...

2023. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván nem kelt pozitív érzéseket ez senkiben sem.

De ki ítélne el? El akarod mondani másoknak?

2023. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"De ki ítélne el? El akarod mondani másoknak?"


Nem, de hogyha véletlen kiderülne rólam. Múltkor a céges gépen felejtettem fényképeket holttestekről, mert elfelejtkeztem róluk.

2023. ápr. 25. 12:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
atyaég... :(
2023. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kólauborkával ***** válasza:
72%

4#, a banánt kihagytad…gyanús vagy te nekem. :D


6# na az viszont komoly. Mármint ha csak nézed az szerintem csak kérdöjeleket tesz sok ember fejébe, viszont nem vetbek meg (szerintem), annak viszont nek adnék hangot, hogy erre izgulok.


Viszont nézni szerintem nézd nyugodtan, ma már sok ember fura dolgokat nézeget a neten, még sem történnek lincselések.

2023. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as: csak a nevedről jutott eszembe, hogy már értem, miért ez a nicked! :D


Nem soroltam fel az egész világmindenség felhasználható összes, létező eszközeit, amiket nem dugok fel, ne haragudj csak a nevedről eszembe jutókat! :D

2023. ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

6: nem bírod ki, hogy munkahelyen ne nézd?

Jársz többet orvoshoz!

2023. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!