Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztál már olyan emberrel...

Találkoztál már olyan emberrel, akinek a tekintete olyan volt, mintha beléd látna?

Figyelt kérdés

Nyilván nem ezoterikus meg spirituális módon értem. Ma találkoztam egy nővel, aki a beszélgetés közben bár nem meredten bámult csak tartotta a szemkontaktust, figyelt rám és hallgatta amit mondok. De olyan volt a tekintete, hogy sokszor félre kellett pillantanom. Nem tudom máshogy megfogalmazni, olyan érzés volt mintha tényleg belém látna.

Egyébként intelligens, értelmes nő, sőt szimpatikus volt de az a tekintet nem hétköznapi volt.

Innen ered a kérdés, hogy ti találkoztatok-e már hasonló tekintetű emberrel?



2023. ápr. 25. 12:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze,több ilyet is ismerek.Egyébként nekem is sokszor lejönnek dolgok más emberekről,olyanok is,amiket nem mondanak.Igazából nem egy agysebészet,jó pszichológiai érzék kell hozzá,és csak figyelni a másikat,ítéletmentesen,tehát nem arra hallgatni,ami kavarog az ember fejében,hanem a megérzésre hallgatni.
2023. ápr. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Tinédzser koromban történt külföldön. Az utcán ahogy egy idegennel, amikor összenéztünk, akkor szó szerint felvillant a szeme. Soha azóta nem találkoztam hasonlóval se, de úgy nézett, mintha a lelkemet futószalagon szállították volna a röntgen felé, olyan érzés volt mintha nagyon mélyen meglátta volna a valódi énemet.
2023. ápr. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

igen

bár valószínűleg egyáltalán nem így van, de megtévesztő az adott személy kék szeme

2023. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

En vagyok ilyen ember. Harminc eves koromra tanultam meg kb kezelni, hogy ne legyek attol zavarban, hogy tolem zavarban vannak. De sokaig en nem is tudtam ezt, ha visszamondtak, marhasagnak tartottam.

Ugy erzem, ez azert nez ki ugy, mert nemcsak erdekes a metszese, a csillogasa, hanem valahogy tenyleg belelatok mindenkibe. Baratsagban nem hiszek, de baratkozom, csak elore tudom, milyen csunya dolgokat kepes csinalni a masik, es bejon.

Mondhatnam, pesszimista, maganyos es szerelemben, kapcsolatokban balszerencses vagyok. Viszont a felhok, a novenyek, a nem emberi kornyezet figyelese boldogga tesz. Egesz eletemben valami ufo-nak kezelnek, kiveve anyamat es a ferjemet, akik ertenek.

2023. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen
2023. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Velem még nem volt ilyen.
2023. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!