Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kicsit betegen bejársz még...

Kicsit betegen bejársz még dolgozni?

Figyelt kérdés
Pl náthával, torokfájással

2023. ápr. 28. 12:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
Igen.
2023. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
25%

én is egy ilyen "kicsit betegen még bejárok" kollégától kaptam el, folyik taknyom-nyálam

hál istennek ilyenkor nem kell könyörögni a home office-ért

2023. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
14%

Igen.

Szerencsére az utóbbi években ritkán voltam beteg. Most azonban belenyúltam a "tutiba". Torokfájással kezdődött, elment a hangom, lázas voltam. Így vittem végig egy hetet, mert elmentem volna orvoshoz, de az lecseszett volna miért mentem így dolgozni, s azonnal kiírt volna táppénzre. Másfelől villanyszámla különbözet is jött, így anyagilag se érte volna meg. Végül az első hét után el kellett mennem orvoshoz, s táppénzre mennem. Öt napja vagyok itthon most kezdek kicsit javulni. Ami igazán gáz volt nekem, hogy kaptam antibiotikumot, köptetőt, emellé szóltak vegyek probiotikum (ami mellett ugyanúgy előjött a hasmenés, mint mellékhatás), s ezekért összesen odafizettem 15 ezret.

2023. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
45%

#2

Nem a beteg kollégád tehet arról, hogy neked nulla az immunrendszered, és te már egy ilyen pitiánertől is padlót fogsz. Inkább vállald a saját felelősséged, hogy nem teszel meg semmit azért, hogy erős és ellenálló legyen az immunrendszered.

2023. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
2 ahol nincs HO ott menni kell betegen is, ha nem akarsz pénzkiesést
2023. ápr. 28. 12:40
 6/30 anonim ***** válasza:
24%
#5 ez így van, a szóban forgó kolléga viszont minden további nélkül megtehette volna, hogy ebben a pár napban otthonról dolgozik (amit amúgy egészségesen is rendszeresen szokott). jó néhány más munkatársát is megbetegítette. biztos mindenkinek nulla az immunrendszere.
2023. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
6 kinek milyen tünete lett?
2023. ápr. 28. 12:44
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
szokásos megfázás tünetek, torokgyulladás, köhögés, takony, láz
2023. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
24%

"Nem a beteg kollégád tehet arról, hogy neked nulla az immunrendszered, és te már egy ilyen pitiánertől is padlót fogsz. Inkább vállald a saját felelősséged, hogy nem teszel meg semmit azért, hogy erős és ellenálló legyen az immunrendszered."

kedvem lenne a következő tüsszentést az arcodba küldeni. és utána vonogatni a vállamat, hogy sorry, nem az én felelősségem

2023. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
na jó, vége az ebédszünetnek, húzok dolgozni
2023. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!