Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan vágjak vissza annak a...

Hogyan vágjak vissza annak a romának?

Figyelt kérdés
Ma az ebédlőben odajött, hogy elém állhat-e, mert nagy a sor, én meg mondtam neki, hogy beengedem, de magam mögé. Erre megkérdezte előttem álló haveromat, hogy beállhat-e mögé. Nagy nehezen beengedte. Ekkor mondta nekem a cigány, hogy “na, lehet hátrébb menni”. Nem hagytam magam, visszaszóltam és erre elkezdett lökdösni és fenyegetni, hogy baj lesz. Leültünk az asztalhoz és elkezdett magyarázni, hogy ne ágaskodjak én neki. Utána meg szó nélkül elvette a szalvétámat és mikor felállt, vigyorogva mondta, hogy béke lesz, ha tudok viselkedni. Eléggé felforrt az agyvizem, de nem akartam megtámadni, mert jár bokszolni a gyerek és az egész famíliát rám küldené. Szerintetek mit tegyek, hogy értessem meg vele, hogy velem nem szórakozhat innentől kezdve?
2023. máj. 2. 17:05
1 2
 1/11 qkker1 ***** válasza:
87%
Már sehogy, becsicskultál neki.
2023. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg ennyire hülye vagy???

Egy cigánynak visszavágsz szóban, ő meg majd visszavág egy fél méteres bozótvágóval.

Itt te nem nyerhetsz!!

2023. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na ne hazudj, nem hülyéztelek le. Még senkinek nem írtam vissza privátban
2023. máj. 2. 18:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek hagyjam ezt az egészet és szimplán ne engedelmeskedjek neki?
2023. máj. 2. 18:05
 5/11 anonim ***** válasza:
3as te vagy az cicamica2030?
2023. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Meg adamka meg nemdebár meg a fene tudja még hány neved van itt..
2023. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben hagynám és nem süllyednék le erre az óvodás szintre,mint amit ez a fiú képvisel.Cigánnyl alapból nem kezdek ki,mert nagyon alattomos egy fajta tud lenni.
2023. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes választ
2023. máj. 2. 18:22
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

A romák nem felejtenek.

Bármikor számíthatsz rá ezentúl, hogy megtalál majd bárhol és beléd köt.

Utcán, szórakozóhelyen, munkahelyen stb... főleg ha majd többen is lesznek.

Nem lennék a helyedben.

2023. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hitler sajnos a zsidókat irtotta, pedig pont nem ők érdemelték volna ezt. Cigányokat csak a végén kezdte. Ha megnyerték volna a háborút, akkor sok minden más lenne ma
2023. máj. 2. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!