Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik egy ilyen...

Miért viselkedik egy ilyen ember így?

Figyelt kérdés

Egy felhasználó innen az oldalról.


Először azt hittem hogy csak egy közönséges troll.

Mindig abban az egy témában szól bele, általában beleköt a többi emberbe, kritizálja, becsmérli őket, primitív bunkó módon nyilvánul meg, erőszakosan hirdeti a saját igazát.


De közben egyre inkább az a benyomásom róla, hogy tényleg nem hülye, és esélyes hogy egyébként nagyon ért a témához. Csak civilizált, nem rosszindulatú stílusban képtelen megnyilvánulni.


Igazából teljesen normálisan is előadhatná azt amit erőltet, és szerintem akkor még tök hasznos válaszokat is adna. De a stílusával teljesen ellenszenvessé teszi magát.


Még is mitől lesz valaki ilyen? Vagy ha egyébként helyén van az esze, akkor hogy nem érti, hogy ilyen stílusban nem fog meggyőzni senkit az igazáról, csak ellenszenvet vált ki?


2023. máj. 9. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

A tárgyi tudás megszerzésével egyidejűleg nem lehet intelligenciát is szerezni.

Azzal ugyanis jó részt születünk.

2023. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%

Van olyan téma, ami szellemi erőket mozgat meg. Ha a két szembenálló szellemi hatalom-láthatatlan módón összecsap a negatív oldalbéli embernél belső feszültséget okoz. Főleg akkor ha telibetalálják a benne lévő negatívat. Borzasztó szétfeszítő ellenszenvet érzel a másik fél felé, és magad sem érted a konkrét miértjét, hiszen személyesen nem ismered-csak neten kommunikálsz.


Egy másik példa net-en kivülről a valós életből:


Egy terhelt(erősen démonizált/sok démoni jelenlétű helyre ha belép egy olyan ember aki a pozitív oldalnak a képviselője, olyan érzés keletkezik benne, mint ha fullasztó, nyomasztó, belső feszültség keletkezik benne, és marad mind addig, amig vagy meg nem "kötözi" azokat az erőkat, vagy ki nem lép az adott helyiségből.


Egyiknél sem látsz kivülről semmit, mégis zajlik a két szellemi hatalom harca.


Van még példa:


Ha egy olyan ember aki a pozitív szellemi hatalmat képviseli megjelenik egy erősen okkult ember előtt, az okkult emberben menekülési vágy, és szorítás jelenik meg, szeretne az adott ember közeléből lépni-belsőre.


Igy kicsit érthetőbb?

2023. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
1 Semmit nem értettél a kérdező írásából.
2023. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Az emberi oldaláról meg annyit. Mindig is ki nem állhattam azokat az embereket, akik azt mondják a másik embernek amit az hallani akar. Ezáltal az adott embert félrevezetik, egy álbékében tartják, holott ha szerencsétlen emberünk tudná a valóságot, akkor tudna tenni is ellene, tudna javítani, tudna előre lépni az életében-de nem tud mert mások hamisan áltatják, beleviszik hazugságba, és emberünk tobzódik az önsajnálatban, és egy lépést nem tud előre lépni.


Melyik jobb: ha segítesz neki felállni, még ha nyers is vagy, vagy hagyod, hogy tönkre menjen az élete. Melyik jobb? elnézni a hazugokat, vagy megmondani egyenesen a valóságot?


Melyikkel jut előre az életébe, melyikkel tudja a depresszióját legyőzni? melyikkel tud egy eredményes pályára lépni? A kegyes/nem kegyes hazugsággal vagy az igazsággal-még ha fájó is?


Ki szolgálja jopbban az adott embert-még ha morognak is rá?


Az aki altatja? vagy az aki ébreszti?

2023. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

jobban


Egy embernek ha jobban megfigyeled, és figyelmesebb vagy az életében-nincs közép út. Vagy az egyenes oldalon áll vagy a hamisan. És döntő az életére, hogy mit választ melyik oldalt-minden döntésébe.


Ha te feltárod előtte a döntésében lévő igazat-de meghagyod a szabad akaratát-az mióta sértés?bunkóság? neveletlenség?


Vagy sérti az illetőt szembe néznie magával és inkább a másik embert kiálltja ki bűnbaknak? vagy van esélye még visszafordulni, ha ne adj Isten rossz irányban indult el?


Gondolkodj el ezen. Az emberi élet kincs (mindenkié) Egyetlen egy darab van belőle, és főleg ilyen időben mint manapság a legkevesebb hibalehetőségre kell törekedni, és nincs idő jópofizni, álbékében tartani a másik embert/embereket. Sokan tengernyien vannak akiknek különféle bajaikból kell még kijönniük, hogy egyáltalán eltudjanak indulni.

2023. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem rám gondolsz, bár nem tudom, mi "az az egy téma", mert én több témában is írni szoktam.

Azért vagyok ilyen, mert a legtöbb embert egy selejtnek tartom. Ostoba, nyomorult, gonosz, aljas, rosszindulatú selejtnek. Elegem van az emberekből, rühellem őket.

Remélem, segítettem!

2023. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
6-oska szerintem meg rám gondolt:D Bár én is bőszen selejtezek:DD
2023. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem a 6-os.


7-es már gyanúsabb, szóval te is megválaszolhatnád te miért vagy olyan amilyen. :D

2023. máj. 9. 18:28
 9/14 anonim ***** válasza:
19%

8 MÁR MEGVÁLASZOLTAM.1+2+3+4+5 AZ ENYÉM, ÉS ÉN IS MÁR ÍRTAM, PONT A MAI NAP SELEJTET.


Bocsi a capslockért:)

2023. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2023. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!