Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik egy ilyen...

Miért viselkedik egy ilyen ember így?

Figyelt kérdés

Egy felhasználó innen az oldalról.


Először azt hittem hogy csak egy közönséges troll.

Mindig abban az egy témában szól bele, általában beleköt a többi emberbe, kritizálja, becsmérli őket, primitív bunkó módon nyilvánul meg, erőszakosan hirdeti a saját igazát.


De közben egyre inkább az a benyomásom róla, hogy tényleg nem hülye, és esélyes hogy egyébként nagyon ért a témához. Csak civilizált, nem rosszindulatú stílusban képtelen megnyilvánulni.


Igazából teljesen normálisan is előadhatná azt amit erőltet, és szerintem akkor még tök hasznos válaszokat is adna. De a stílusával teljesen ellenszenvessé teszi magát.


Még is mitől lesz valaki ilyen? Vagy ha egyébként helyén van az esze, akkor hogy nem érti, hogy ilyen stílusban nem fog meggyőzni senkit az igazáról, csak ellenszenvet vált ki?


2023. máj. 9. 16:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem eleve azert gyakorizik, mert levezeti a feszkot es/vagy maganyos. Nem az volt a celja, hogy bunko legyen, de ezek a lathatatlan hozzaszolok mind azok a tenyleg buta vagy idiota vagy troll emberek a szemeben, akikbol valoban akad boven. Talan meg sajat magat is utalja kozben.
2023. máj. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%
Kerdesed megmozgatta a lepontozast elvezok intenzitasat.
2023. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én minden válaszra nyomtam egy pozitívot.
2023. máj. 10. 10:46
 14/14 anonim ***** válasza:
64%
11 Miért vetíted ki másra a magad problémáját?
2023. máj. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!