Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is “elfogadhatatla...

Szerintetek is “elfogadhatatlan” a viselkedésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most vagyok 28 éves, a húgom 25. A húgom 3 éve házasodott, ő egy elég nyugodt, visszafogott nő, cukrászként dolgozik, és mindenki teljesen oda van érte. Én még mindig tanulok, mert elvégeztem egy szakot, de az nem tetszett, így most átmentem másikra. Én is nagyon szeretnék házasodni, meg ilyenek, de nincs valami sok sikerem, pedig én vagyok a szebb kettőnk közül szerintem.

Mindegy is, a lényeg, hogy a húgom most szült 7-én, és a családban most a csapból is ez folyik, ő az első baba, unoka, dédunoka, minden, mindenki teljesen odavan. De én nem akarom meglátogatni a babát, nem is hívtam a húgomat gratulálni, semmi. Mikor terhes volt, akkor sem nagyon beszéltünk. Szerintem nem oké, hogy ő szült előbb, ráadásul ilyen korán, bele egy össz-vissz 6 éves kapcsolatba. Ráadásul a férje a 3. pasija volt 19 évesen, az előző kettő meg kb csak ilyen pár-hónapos tini szerelem volt.

Anyám szerint elfogadhatatlan a viselkedésem, de én nem gondolom így.



2023. máj. 11. 10:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%

Hát arra aztán várhatott volna, hogy te megszülj. Lassan 30 vagy, eltartott tanuló. Gondolom 0 munkatapasztalat.

Mikor fejezed be a sulit, ki tudja. 30 felett 0 munkatapasztalattal hova vesznek fel dolgozni?

Egy vén diák, munkanélküli pitsa melyik pasinak kell szerinted? 30 felett pont ilyen eltartandót keresnek maguknak.

Ha meg is dugna valaki, csak óvszerrel, nehogy huszonvalahány évig fizethesse neked a gyerektartást.

2023. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
82%

Nem az a baj, hogy te keresgéled az utadat, hanem, hogy irigykedsz arra, aki már megtalálta.

Ez az irtózatos gáz veled, nem az, hogy 28 évesen még tanulsz. Anyád helyében még keményebben fogalmaztam volna. Kb. azt mondtam volna, hogy ha így viszonyulsz a testvéredhez, akkor kiírtad magad a családból.

2023. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%

Ki kell hogy ábrándítsalak, de ami a húgod csinál ezerszer jobb, mint amit te hiába vagy te “a szebb meg az idősebb”.

Amiket felhoztál magad mellett azok csupán adottságok, semmit nem tettél érte. Az hogy kiszületett hamarabb,meg kinek szebbek a génjei az ellen senki nem tud semmit tenni.

Dehogy 25 éves koráig ki mit tud felmutatni az már más tészta. Ő egy boldog 6 éve tartó párkapcsolatot, egy házasságot és egy gyereket, te meg, hogy keresed az utad. Ez fáj neked igazából és ezért érzed magad sértve.

Attól, hogy testvérek vagytok nem kell tőled engedélyt kérnie, hogy mikor szülhet. Egyetlen emberrel kell ezt megbeszélnie és az a férje!

2023. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is troll. Ha mégse, akkor van baj rendesen. Vérgonosz vagy.
2023. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki akkor szül,amikor akar.Teljesen mindegy,hogy 20 éves vagy 40,nem ezen fog múlni milyen szülő lesz.Én csak azért nem házasodnek annyira fiatalon,mint ő,mert nekem sok év kel mire igent mondok.Gyereket meg bármikor szültem volna.

Te meg hülye vagy és írigy.

2023. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

*És mind két személy jelen van a Gyakorin:) A való életben a nővére minden lehetséges helyen tiltotta. A növére két volt kapcsolatába is szerepet játszott, és mindkét volt férfivel kapcsolatba volt-szexuálisan is.


Szellemi értelemben meg egymással állnak valódi szellemi harcban.

2023. máj. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
*Szellemi értelemben meg egymással állnak valódi szellemi harcban. Mivel feketemágiával már megpróbált ellene életellenesen tevékenykedni, és nem csak a növére ellen.
2023. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

16+ Áh és még egy fontosat kihagytam:


A nővére cégének a tönkretételében jelentős szerepet játszott, mivel nem sikerült neki megkaparintania, mert a nővére nem engedte.

2023. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
95%
Jujj de gyors lett az a törlés:DD
2023. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Mt 5,6

Boldogok, a kik éhezik és szomjúhozzák az igazságot: mert ők megelégíttetnek.

2023. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!