Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is “elfogadhatatla...

Szerintetek is “elfogadhatatlan” a viselkedésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most vagyok 28 éves, a húgom 25. A húgom 3 éve házasodott, ő egy elég nyugodt, visszafogott nő, cukrászként dolgozik, és mindenki teljesen oda van érte. Én még mindig tanulok, mert elvégeztem egy szakot, de az nem tetszett, így most átmentem másikra. Én is nagyon szeretnék házasodni, meg ilyenek, de nincs valami sok sikerem, pedig én vagyok a szebb kettőnk közül szerintem.

Mindegy is, a lényeg, hogy a húgom most szült 7-én, és a családban most a csapból is ez folyik, ő az első baba, unoka, dédunoka, minden, mindenki teljesen odavan. De én nem akarom meglátogatni a babát, nem is hívtam a húgomat gratulálni, semmi. Mikor terhes volt, akkor sem nagyon beszéltünk. Szerintem nem oké, hogy ő szült előbb, ráadásul ilyen korán, bele egy össz-vissz 6 éves kapcsolatba. Ráadásul a férje a 3. pasija volt 19 évesen, az előző kettő meg kb csak ilyen pár-hónapos tini szerelem volt.

Anyám szerint elfogadhatatlan a viselkedésem, de én nem gondolom így.



2023. máj. 11. 10:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Miről szól a 16-17-18. hozzászólás?????

Egy kukkot sem értek belőlük.

2023. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
55%

21 Mivel töröltetted:DD


De akinek kellett, azoknak akinek kellett, azok látták:DD


Hahó, magad alatt vágod a fát ismét:DD

2023. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
55%

22+


21-eske, a műkérdés nem áll jól aranyom:DD

2023. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy én vagyok a 21-es, és hogy ez egy műkérdés?
2023. máj. 11. 22:52
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj veled, igazad van. Hogy mer előtted szülni. El kéne perelned tőlle a gyereket. A biroság irassa a nevedre. Mégis mit képzel a kis csaj, hogy csak ugy szülőget ?
2023. máj. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem alapvetően a te felfogásod jobb az irigységet leszámítva: azért egyetemi diplomát szerezni többet ér, mint szülni, de kinek mi a fontos. Mondjuk az fura, hogy nem vagy hajlandó meglátogatni. :D
2023. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Senior Séf ***** válasza:
Akinek ilyen rokonai vannak, mint te, ellenségre már nincs is szüksége.
2023. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Régen az volt a szabály,hogy az idősebb gyermek házasodott először,aztán a többi.Ha csak a fiatalabb akart házasodni,akkor az idősebb előbb elvette azt,akit a háta közepére sem kívánt,majd miután a fiatalabb elvette szerelmét,az idősebb is elválhatott,s végül hozzáment ahhoz,akit valóban szeretett."

Ezzel a példával szeretném kifejteni véleményemet,a mai világban már teljesen mindegy,ki házasodik először,ki szüli meg az első babát.Anyukád véleménye teljesen megalapozott,mert ő a család fontosságát,az összetartást helyezi előtérbe.Én megértem azt,hogy te is szeretnél olyan életet élni,mint a húgod,de ez nem ok arra,hogy féltékeny v. irigy legyél rá.Idővel ebből a szempontból neked is teljes lesz az életed.Ennek semmi köze a szépséghez,ennek az az oka,hogy az igaz szerelemnek még nem jött el az ideje,ezért a boldogságod még várat magára.

2023. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!