Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány embert követsz a különfél...

Hány embert követsz a különféle szociális média platformokon?

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 22:22
 1/10 Rising Phoenix ***** válasza:
Csak a családomat és kb 4-5 gimis osztálytársat.
2023. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3 főt a családomból, és 6 oldalt. Mindenki másnak a követése le van tiltva.
2023. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Az attol fugg 🤔 ha ismerosom, akkor kovetem is vagy kulon kell beallitani? Mert akkor 0 xd Sztem inkabb te is csinalj vmi ertelmeset..
2023. máj. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én az Instagramon sok embert követek, és az idő múlásával egyre inkább azt kezdem érezni, hogy nincs kapacitásom azt a sok tartalmat elfogyasztani, és az általam kedvelt tartalomgyártók többségének kikövetésén gondolkodok, és érdekelt volna, hogy kik hogy állnak ezzel.
2023. máj. 12. 23:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Mar egy ideje nem szelektáltan, így Instagramon 623 oldalt követek. Ezekből sok nem is személy, hanem pl szórakozóhely, fesztivál, étterem, utazós portál stb. Influencereket nem nagyon követek, pár Youtubert maximum, ezen kívül zenészeket, színészeket követek főleg. Engem is meglep, hogy már ennyi lett, ideje lesz átnéznem és kikövetni pár feklesleges dolgot, mert a fontosabbakról elvonja a figyelmemet. Azért összeségében elégedett vagyok a követéseimmel, sokszor pl pont eszembe jut valaki és megjelenik a posztja stb.
2023. máj. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem 28 követésem van, de ezek is rendkívül zavarnak.😅
2023. máj. 13. 00:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is több utazós portált követek.:D
2023. máj. 13. 00:37
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Nullát, egyet sem ismerek a szociálisizék közül.
2023. máj. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok fiokot kovetek. Fogalmam sincs, kik keszitik, engem erdeklo tematikaju fotok. Aki masoket lopkodja, azt nem, de fotosok, magazinok, jo erdeklodesu ismeretlenek. Az en fiokom sem rolam szol, hanem a fotoim hazakrol.
2023. máj. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

FB-n nem tudom, őszintén szólva, de igyekszem leredukálni csak azokra, akik hozzám közelebb állnak (rokonok, kedvesebb, régebbi barátok és osztálytársak), illetve pár előadóra, szerintem közülük most úgy 4-5 oldalt követhetek.

Instagramon viszont 120 profilt követek. Több olimpikon lovast, kedvenc előadóim, viszont kicsivel több, mint a felét volt osztálytársak teszik ki (elsősorban mondjuk gimiből és egyetemről). Nem igazán szokásuk posztolni, az általam követettek inkább történetbe pakolnak ki tartalmakat, de azt sem extrém sűrűn.


De meg tudom érteni, a kérdező #4-es kommentjét. Volt egy idő, amikor a gimis osztálytársak is sokat posztoltak, illetve abban az időben volt egy ilyen 200+ követésem, és akkor már tényleg soknak éreztem az egészet, ezért is követtem ki többeket.

2023. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!