Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik 30 felett vannak és...

Girlll3 kérdése:

Akik 30 felett vannak és otthon élnek még, érzitek a bezártságot?

Figyelt kérdés
Alig tudok melò mellett kimozdulni. Ha megyek, akkor is punnyadtabb helyekre, tornàzom, ùszok, stb. Esetleg kiállítás. Vhogy hiányzik az élet az életemből. S utàlom, hogy feleslegesen dolgozok, sose lesz saját lakásom, megàllt az életem, mintha òriàscsecsemő lennék. Szülővel élni kész kínzás ennyi idősen.

2023. máj. 13. 22:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Anyagiak miatt lakok otthon.... Ha a fizetésem annyi, mint az albi, akkor nyilván otthon maradok. Esetleg fizetheti a szülőm az albit, de az se nem önàllòsodàs, se nem megoldás. Csak viszi a pénzt, amit a szülőm esetleg félretesz.
2023. máj. 14. 10:11
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, bár keményen dolgoztam, összejött a pénz saját házra és így le tudtam lépni, szerencsére. A saját otthon fontos, csak úgy lehet a maga ura az ember. :)
2023. máj. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!