Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külsejükre sokat adó nők...

Külsejükre sokat adó nők lenézik azokat a nőket, akik nem adnak annyit a külsejükre?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani ilyet, hogy ,,feldobok egy kis sminket, hogy nézzek is ki valahogy". Meg hasonló kijelentések ruhával, hajjal kapcsolatban. Amikor ilyeneket mondtok, akkor kicsit lenézitek azokat, akik nem törődnek ennyit a külsejükkel?

Én többször voltam ilyen helyzetben, hogy mellettem mondják, hogy még csinálnak ezt meg azt magukkal, hogy jól nézzenek ki. Miközben én tök nyilvánvalóan nem csinálom azokat, mint ők. És szerintem nem arról van szó, hogy ne lennének szépek, vagy hogy én szebb lennék náluk. Szerintem sokszor szebbek ezek a nők smink nélkül.

Valószínűleg nem tekintenek rám versenytársként azok a nők, akik ilyeneket mondanak, nem?



2023. máj. 17. 15:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
34%
Röviden csak naturálnak hívják az önmagukra sokat nem adókat.
2023. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
26%
Nekem inkább furcsák azok a nők, akik nem akarnak csinosak lenni. Nekem van pilla, köröm, haj, szoli, edzés. Sose értettem pl azokat, akik lehetnének csinosabbak, de nem törekednek erre. Nem hinném hogy ne akarnának jól kinezni.
2023. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem kevés szerencsés nő van, aki smink, pillák, szoli, Balenciaga nélkül is gyönyörű. Tehát kedves 2-es te sem vagy szerencsés.
2023. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Metionin ***** válasza:
94%
Ha úgy vesszük, elég sokat adok a külsőmre de másoké fikarcnyit sem érdekel. Nekem pl. a rúzs olyan, hogy felkenem, hogy "nézzek ki valahogy", mert anélkül betegnek látszom a halvány szám miatt, és ez nem tetszik. Nekem, nem másnak. Most hogy bárki a környezetemben használ-e rúzst, hát hol izgat az engem.
2023. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
8%

Inkább furcsának tartom hogy valakinek nincs igénye erre. Ha lemegyek a sarki boltba én se sminkelek, de a legtöbb esetben szeretném kihozni a legtöbbet magamból.

Én is jobban érzem magam ha megcsinálnom a hajam, a sminkem meg valami csinos ruhát veszek fel.

2023. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%
Azt ugye tudod, hogy minden ember különböző?
2023. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%

Minden ember különbözü abszolút-e. Ezért szubjektív az értékítélet is, mint olyan.

Ami "szerinted" szép ruha, jó smink, vállalható kiegek..mások szemében lehet csak szimplán prosztóság.

2023. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
58%

Teljesen mindegy, hogy ki milyen körmöt, pillát, szolit, akármit "ad magára", mert ezzel csak az esztétikát adja. Belül ugyanolyan önbizalomhiányos marad, ami miatt ezeket tartja igényesnek. Nem lesz valaki attól szebb, ha sminkel, attól sem, hogy pillája van. Ugyanis a belső jólétet nem adják mellé. Az már egy más dolog, ha valakinek ez tetszik.

De ha valaki feldob egy sminket, hogy nézzen ki valahogy, az belül nincs rendben sajnos.

2023. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
69%

Én szoli, műcuccok, fodrász nélkül is csinos és vonzó vagyok (159 centi, 46-47 kg). Edzést is megoldom ingyen, pl. otthon és ott a 10 km-es futás is. :) Nekem mások az igényeim. Én nem költök ilyenekre, mint a 2-es, inkább elmegyek ebből az összegből külföldre nyaralni. :)


Nálam a smink egy fekete szemceruzából és egy szempillaspirálból áll, nagyon ritkán a szemhéjamat festem ki fehérrel és ennyi. Számra pedig egyszerű szájfényt teszek.


Az a baj a mai világban, hogy annyira átestek a nők a ló túloldára, hogy lassan több lesz rajtuk a vakolat, mint egy házon.

2023. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
jav. túloldalára...
2023. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!