Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Suhajda Szilárd...

Szerintetek Suhajda Szilárd hegymászó miért teszi kockára a családja életét is a függősége miatt ?

Figyelt kérdés

Az ilyen embereket nem tudom megérteni csúnyán szólva mi a fenének kell nekik család ha mindenáron a legmagasabb hegyeket akarják megmászni akár az életük árán is de akkor is megteszik őszintén normális az ilyen ember?

Szerintem nem.


2023. máj. 25. 06:26
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
81%

A rendor és társai nem jó példa mert ott statisztikailag kisebb az esély sérülésre/halalesetre. Nem mellesleg ott értelme is lehet a halálnak, hiszen másokon segítenek.


Nem vagyok szereptévesztésben, csak van véleményem.


Szoktam is, csak most nem ez a téma, hanem az önismeret nélküli, adrenalin/extrémsport függő emberek.


Nem értem miért olyan nehéz egy más nézőpontot megemeszteni.

2023. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
16%
Kíváncsi lennék az itt írók vajon milyen emberek a való életben... :D
2023. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
60%

"A rendor és társai nem jó példa mert ott statisztikailag kisebb az esély sérülésre/halalesetekre"


Aha, mindjárt gondoltam...



1: épp az imént írtam le, hogy több rendőr halt meg szolgálatban, mint ahány hegymászó a Himalájában.

2: van egy halvány fogalmad arról, hogy évente hányan másznak a Himalájában?



A bajom pedig azzal van, hogy ilyasmibe ugatsz bele, amihez semmi közöd. És de b+, szereptévesztésben vagy, mert ítélkezel! Csak tudnám, milyen jogon?

2023. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
69%

A foglalkoztatottak/mászók és halottak arányát nézd..


Miért vagy ilyen agresszív? :D rokonod, vagy mi?


Nem ítélkezek, véleményt formálok, mert jogom van rá. Ahogy neked is. Sajnalom azt a szerencsetlen kisgyereket es dühítenek az ostoba, felelőtlen felnőttek. Ennyi. Te pedig vegyél be egy xanaxot.

2023. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
37%

Évente 800 mászó vág neki a csúcsnak.


1924 és 2021 között 305 ember halt meg.


Ennyit erről. És azért vagyok agresszív, mert a f.szom tele van az ilyen magadféle fotelszakérő gyökerekkel, akik azt képzelik, hogy joguk van belepofázni mások életébe. És de, k.rvára ítélkezel!

Ha annyit mondasz, hogy "én nem másznék oda fel", vagy "én ilyen körülmények mellett nem vállalnám"

Na ez vélemény.

De te minősítesz. Felelőtlennek nevezed. Honnan a f.szomból van pofád ehhez bátorságot venni? Ki a k. Anyádnak képzeled magad?

2023. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
60%
Normális családos embernek, aki tud felelősséget vállalni. A tények ismeretében ez az ember nem tudott. Nem érzem ítélkezesnek, hogy erre ravilagitok.
2023. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
28%
Szuper, akkor velük foglalkozz! Ahhoz van jogod. Más dolgába belepofázni nincs. A vélemény határait erősen átlépted.
2023. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
78%
Köszönöm a jótanácsot, de különösebben nem érdekel, ez a véleményem és pont. A kérdésre válaszoltam: mert önismeret nélküli, függő ember, aki nem való családapának. Ennyi, te térsz el a kérdéstől.
2023. máj. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
25%
Pontosítsunk: ez az ítéleted. Amihez semmi jogod nincs.
2023. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
91%
Most visszaolvastam min megy a vita,de 37#-es itt nagyon te tűnsz frusztráltnak minden kommentedbe... :( Még csak durva ítélkezést sem írt a 38#-as,mint amit fb-n is olvasni,egyik másik nagyon brutál hozzászólás és otromba. Leírta,hogy ő ezt felelőtlenségnek gondolja,ennyi,mint általában az emberek 99%-a(és nem a hegymászást). Ez nem a mi életünk,nem a mi döntésünk volt,mindenki a saját útját járja. Mindenki a saját és családja életéért felel,a döntések súlyát,következményeit is ők viselik,ezért nem a mi dolgunk ez,de attól még az embernek van véleménye erről és ha kérdezik,mint a kérdező,akkor leírja,elmondja,ha nem kérdezik csendbe marad,én legalább is. Ettől miért vagy frusztrált?
2023. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!