Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Suhajda Szilárd...

Szerintetek Suhajda Szilárd hegymászó miért teszi kockára a családja életét is a függősége miatt ?

Figyelt kérdés

Az ilyen embereket nem tudom megérteni csúnyán szólva mi a fenének kell nekik család ha mindenáron a legmagasabb hegyeket akarják megmászni akár az életük árán is de akkor is megteszik őszintén normális az ilyen ember?

Szerintem nem.


2023. máj. 25. 06:26
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
40%

Leírtam, hogy miért vagyok frusztrált. Ha visszaolvastad, láthatrad. Nem érdekel, mennyire "durva" az ítélkezése. A legenyhébbhez sincs semmi joga se neki, se másnak! Mindenkinek ahhoz van joga, hogy a saját dolgával törődjön egyedül az tartozik rá.

Ennyi a lényeg.

2023. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
85%
Neked is van véleményed,másnak is lehet. Azt írod,hogy a saját dolgával törődjön,de akkor neked is a saját dolgoddal kellene törődnöd és ráhagyni,hogy másnak más gondolatai vannak erről. Oda-vissza működik,bár nem szólok bele a vitátokba. Minden egyes embert (elég sokan írnak hasonlókat fb-n) nem fogsz tudni megváltoztatni,főleg hogy egyébként az egész média jelenleg erről szól,mivel megosztották a világgal és nem csendben történt ez,az embereknek pedig van véleményük,a kommentelést nem tiltják le a cikkek alatt sajnos,pedig szerintem azt kellene,hogy senki se tudjon,így nyilván ki is nyilvánítják. Nem rossz szándékból írom,csak ha ennyire felhúz miket írnak,akkor a többi kérdést meg se nézd erről. :(
2023. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
90%

"A bajom pedig azzal van, hogy ilyasmibe ugatsz bele, amihez semmi közöd. És de b+, szereptévesztésben vagy, mert ítélkezel! Csak tudnám, milyen jogon?"


És te milyen jogon ugatsz bele? Mi közöd hozzá?

2023. máj. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
93%

"épp az imént írtam le, hogy több rendőr halt meg szolgálatban, mint ahány hegymászó a Himalájában."


Ja. És mennyivel több rendőr van? A halálozási arány nagyságrendekkel alacsonyabb a rendőröknek, tűzoltóknak. Nem mellesleg ők tesznek valamit másokért. Főleg a tűzoltók. nem öncélúak.

2023. máj. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező!


A családja életét egyáltalán nem tette kockára!


(Nem vitte fel őket nyolcezer méter magasra...)


Ami neki volt az nem függőség, hanem, az élete értelme.

Az alkohol függőség, a drog függőség.... a mászás nem. Az életforma.


Az meg, hogy a családja, hogy viszonyult az életformájához........ a családjára tartozik, nem ránk.


Vannak emberek, akik a család mellett még valami mást is csinálnak, mert abba teljesednek ki.

Suhajda Szilárdnak ez lehetett a hegymászás.


Ezt nem megérteni kell, hanem elfogadni.

2023. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy megbeszélték ezt már a gyerekük születése előtt és arra jutottak, hogy így is szeretnének gyereket. Ez a közös döntésük volt, a feleségének sem volt kötelező vele gyereket vállalni. De elfogadta, hogy ez a szenvedélye és támogatta mindenben. Ez az ő életük és döntéseik, nem kell beleszólni ismeretlenül senkinek. Az emberek nagyon szeretnek ítélkezni mások felett, pedig jobb lenne, ha mindenki a saját háza táján sepregetne.

Én csak kívánni tudom, hogy mindenkinek legyen egy ilyen őszinte szenvedélye az életben és tapasztalja meg, hogy milyen ez. Sokan leélik úgy az életüket, hogy sosem élnek át ilyen lelkesedést semmi iránt és most nem csak a veszélyes dolgokra gondolok, lehet az olvasás, rajzolás, akármi, ami lelkesít és feltölt.

2023. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!