Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki feminista, milyen mondatok...

Aki feminista, milyen mondatokat szokott mondani? Mit von kétségbe? Mitől akad ki?

Figyelt kérdés
Gúnyolódás nélkül.
2023. máj. 28. 06:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 Still: nem teszi kevésbé megalázóvá azt, hogy a férfiak így beszélnek a nőkről. Nem releváns ebből a szempontból.
2023. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én annak mondanám magam, de ez a modern feminizmus nekem is sok. Inkább ahhoz ragaszkodom, hogy ahol nem szabadna, hogy számítson a nemed, ott ki kell állni az ellen, ha más mégis bele akarja keverni. Például szakmailag nem vesznek komolyan, mert nő vagy vagy egy párkapcsolatban rád tolnak extra felelősséget, mert nő vagy, holott az közös lenne.


Szerintem az a nő nem feminista, aki más nőkkel szemben nem áll ki egy nő mellett, csak a férfiakat baxogatja.

2023. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem a férfiakkal van bajom, hanem bizonyos ideológiákkal, amiket erőltethetnek férfiak és nők is.
2023. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

- Régi nemi szerepek erőltetésétől, hogy a nőnek az a dolga hogy szüljön gyereket és vezesse a háztartást, a férfi a család feje, ő hozza a döntéseket stb.

- Tárgyiasíttástól, szexuális zaklatás bármilyen formájától, cat callingtól.

2023. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!