Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jön szinte minden...

Miért jön szinte minden kérdésre ennyire kevés válasz?

Figyelt kérdés

Nézem sorban a kérdéseket. Legtöbbre 2-3 válasz jön csak.

Ennyire kevesen vannak itt fent?


2023. máj. 29. 21:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31%

"Ennyire kevesen vannak itt fent?"


Azt ugye tudod, hogy ez az oldal marhára nem azért jött létre, hogy chat-re meg klubdélutánra legyen használva.

2023. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
Hanem mire?
2023. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

"Azt nézem, egy órája írtam ki ezt a kérdést, azóta egy új sem került kiírásra"

Megoldottunk mindent az évek alatt, elfogytak a problémák😅

2023. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
#13: :)))
2023. máj. 29. 23:00
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Én az oldal minőségét a válaszok tartalmasságában mérném inkább, nem a mennyiségükben. Ha kérdezek valamit, arra inkább jöjjön egy mindenre kiterjedő, részletes válasz, mint tíz olyan, amiben tippek meg félinformációk vannak.

Mondjuk az is igaz, hogy én gyakorlati ismeretszerzésre használom az oldalt, nem fórumozásra.

2023. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyre kevesebbet reagálok már kérdésekre. Egyrészt valóban elég egy két jó válasz.


Párbeszédbe pedig nem szívesen megyek már bele az alacsony színvonal miatt.


Vagy azért, mert például megkerdi valaki, mi volt a desszert nálatok ma. Leírom, hogy málnatorta, és 27 %-ra lepontozzak... Ennek mi értelme?

2023. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
97%

Régebben rendszeresen jártam ide, volt, akikkel személyesen is megismerkedtem innen. Valahogy úgy tudnám leírni, mint a Balaton környéki campingezős élet lepusztulását a 90-es évektől napjainkig.


A többiek a legtöbb okot leírták, még annyit látok pluszban, hogy az oldal gyakorlatilag semmit nem változott, ugyanazok a kategóriák, a legtöbbön belül ugyanazok a problémák vannak, tényleg csak vissza kéne olvasni a legtöbbhöz, vagy már nem létező kategóriát választani. Ehhez még hozzájön az, hogy a legnagyobb F betűs közösségi oldalon korlátlan tematika szerint vannak csoportok, amiről azonnal kapsz értesítést, jó eséllyel előbb kapsz olyan választ, amit más már megoldott vagy keresztülment rajta.

2023. máj. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
96%
Kategóriája is válogatja amúgy, a felnőtt párkapcsolatoknál mindig relatíve sok válasz van (elég gyatra minőségűek is), az ilyen nagyon specifikus kategóriáknál (horgászat, testépítés, barkácsolás, ilyesmik) kevesebb, valaki megválaszolja a kérdést és nincs értelme több válasznak, max kiegészítik, ha az első hiányos.
2023. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
96%
Az a rossz, hogy a színvonaltalan, egyértelműen provokatív és kitalált kérdésekre özönlenek a válaszok. Míg egy-egy előforduló valóban elgondolkoztató kérdésre alig válaszol már valaki. Nyilván a 10 fiókot használó, frusztrált trollok élvezkednek és vezetik le a feszültségüket a saját kérdéseik alatt. Vagy a hasonló színvonalú kérdések alatt.
2023. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
30%
Hosszú hétvégén jó idő van, így helyes.
2023. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!