Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jön szinte minden...

Miért jön szinte minden kérdésre ennyire kevés válasz?

Figyelt kérdés

Nézem sorban a kérdéseket. Legtöbbre 2-3 válasz jön csak.

Ennyire kevesen vannak itt fent?


2023. máj. 29. 21:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
58%

Itt a nyár jó az idő, aki teheti az élvezi.

Majd télen többen vissza jönnek unalmukban.

2023. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
87%

#8


Azt pont én írogattam :D


Egyébként az elmúlt 2 napban volt 2 ilyen kifejtősebb kérdés is, ahol sokan leírtuk a miértet.


pl. ez az effektus is kedvét szegi az embernek, hogy ugyan végre ez nem a tipik buta kérdés, hanem értelmes kifejtősebb, csak 2 nap alatt 2 szer is volt...

Unalmas.


Egyik talán tegnapelőtti kérdésben valaki kifejtette, hogy a párnapos regisztrációjával is már top 100 ban van pl. Ez elárul mindent.


Én meg leírtam korábban azt is, hogy redditen pl. a magyar csopiból kivált ez a kérdés/felelek gyakorikérdésekes téma, és új csoport lett, ahol 1 hét alatt 2500+ -an lettünk.

Most akkor ezt a statisztikát hasonlítsad össze.


Valójában már csak egy maréknyian használják ezt az oldalt pláne rendszeresen és komolyan.

Statisztikában az is ott van, hogy 2-3 ember teszi fel a kérdések 95+% -át, ezért is olyan üres, buta troll kérdés 10 ből minimum 8.


Nem hiszem, hogy egy értelmesebb embernek erre van igénye túlzottan, hogy ilyen kérdéseket böngésszen, meg a sok lepontozós kis troll k*cs*g emberrel kommenteljen együtt.

2023. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy végignéztem ezeket a válaszokat, már itt is 1-2 ember végig lenyomta a válaszokat.

Én a kvizpart.hu -n töltöttem rengeteg időt, de sajnos megszünt.

2023. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Komolyan?? Nem is tudtam, hogy megszűnt a kvizpart.
2023. máj. 30. 20:30
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos megszünt a Flash player támogatása és ezzel a Kvízpart is.

2 éve legalább, bár azt írták, hogy dolgoznak rajta és újra elérhető lesz, gondolom új köntösben.

A legjobb hely volt, nagyon szerettem. Abban az időben nem bóklásztam a gyak..-on.

2023. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!