Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zárolják FB profiljukat...

Miért zárolják FB profiljukat Kárpátaljai magyarok egyre többen? Sőt az utóbbi egy-két évben az ismerősök listáját is elérhetetlenné tették, ha a profil nincs is (még) zárolva. Valami köze lehet a háborúhoz, de a lista eltűntetése... Befejezés lent!

Figyelt kérdés

Valami köze lehet a háborúhoz, de az ismerős lista eltűntetése már a háború előtt pár hónappal is kezdett elterjedni közöttük.


Háború kitörése óta pedig felgyorsult.


Ahogy látható fent, valami köze e kettő eseménynek a háborúhoz (is) lehet, de kárpátaljai honfitársaim, írjátok le nekem kérlek, hogy mik az okok.


Köszönöm!



2023. jún. 2. 21:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

Én tudom mi az oka.


Megmondjam? Pont az anyaországi magyarok fröcsögése és oroszpártisága.

Tudod megnézzed ,hogy a magyarok miket kommentálnak ukránok szenvedésére és halálára az már durva. pl.: megérdemlik, halál az ukránokra, Zelenszkij bohóc, nem kellett volna medvebajuszt húzogatni, kamu, holtestekre azt írják szinészek stb...


Meg olyan szinten nyomják a magyarok az orosz propagandát ,hogy az már fáj. Szerinted olyan jó lenne a kárpátaljai magyaroknak az orosz megszállás? Sok magyar meg tapsikol az oroszoknak, Facebookon is, meg osztogatja mennyire helyes volt az invázió. Nekem többdiplomás ismerőseim is úgy elhiszik az orosz propagandát, hogy csak na. Tudod azért rossz egy kárpátaljai magyarnak, hogy miközben országát rombolja a ruszki horda, az anyaországi magyar meg ennek éljenez.



[link]


[link]

2023. jún. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
15%
Én majd csak akkor megyek harcolni, ha fegyőr is megy.
2023. jún. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%

Bár én vagyok a 11es, én ezt látom ,meg több kárpátaljaival beszélgettem akik már külföldön élnek és azt mesélik folyton törlik tiltják az ismerőseiket, nem akarják látni azt ,hogy mennyire megtéveszti őket, meg osztják kommentelik önkéntesen az orosz propagandát. Meg senkinek nincs arra szüksége, hogy kárpátalján se volt a rakétázások miatt, a magyarok mit kommentelnek ez alá? Na mit? Megérdemlitek, bohóc az elnökötök, de hát ukrán kormány oroszok tízezreit ölte meg, Zeller kokózik, stb..

Szerinted egy Kárpátaljai magyarnak aki magyarul is olvas híreket, szerinted katonatemetéses cikkeken a sok vicces emoji hogy hat? Mit érezhetnek amikor lengyelek, litvánok észtek stb... kiállnak Ukjanáért mi magyarok meg nácizunk, meg felmondjuk az orosz propagandát. Meg mit gondolhatnak, hogy ma a fideszesek alig 3%a tartja Oroszországot a háború kirobantújának, többi Ukrajnát és Brüsszelt, NATO, USA hibában keresi. Szerinted milyen érzés?

2023. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%
Milyen érzés, milyen érzés, az igazsághoz fel kell nőni.
2023. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Mire érted ezt utolsó?


Sok kárpátaljai magyar pont az anyaországi magyarok fröcsögése oroszbarátsága miatt nem kíváncsi rá. Ezt tényként tudom mondani.

2023. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Értem, hogy borzasztó lehet nekik, de ez a negatív érzés miben befolyásolja azt, hogy az ismerősök listáit eltűntetik, néhányan még magát a profilt is zárolják?


Azaz attól, hogy az ismerősöket nem lehet látni, még a hírfolyam-hírek megmaradhatnak náluk.


(Plusz egyesek a háború előtt is e listákat kezdték el-eltűntetgetni.)


És az érzés(nek) sem (kellene feltétlenül) befolyásolja (befolyásolnia) azt, hogy "zárolom a profilom".


Ezért írtam ki a kérdést, hogy miért tünteti el egyre több ottani magyar (esetleg még rutén, vagy ukrán?) az ismerőseinek listáját, és mit kívánnak megakadályozni a zárolással?

2023. jún. 3. 21:01
 17/18 anonim ***** válasza:
68%

1. Így a sorozótisztek kevésbé tudják követni őket, hogy hol vannak és kik az ismerőseik, akiket szintén le lehetne vadászni.


2. Az sorozótisztek szakmányban foglalkoznak azzal, hogy megnézik az emberek telefonját, és ha azon valamilyen oroszbarátnak vélt üzeneteket, követéseket, egyebeket találnak, azt nem köszönik meg az embernek.

2023. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 gabormin válasza:

Engem is korlátozott a Facebook.

Nem fogadta el a személyim

2023. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!