Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen alapon kérnek a válaszo...

Milyen alapon kérnek a válaszolók indiszkrét dolgokat a kérdezőtől "forrásként"?

Figyelt kérdés
Képernyőmentés beszélgetésről, híváslistáról, üzenetekről, stb... Mi közük hozzá? Nincs magánéletük? És ha nem kapnak, akkor milyen alapon jönnek ilyen kizsaroló dumával, hogy kamu és nem tudja bizonyítani a kérdező az állítását?
2023. jún. 6. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Itt már mindenre rámondják, hogy kamu. Egy nagy szar ez az oldal.
2023. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha segítséget kérsz, de szándékosan elhallgatsz lényegi információkat, akkor vagy félrevezető válaszokat kapsz a félinformációkból kiindulva, vagy nem lehet rá normálisan válaszolni.

Ezen viszont feleslegesen ennyire mélyen felháborodni. Akkor inkább ki se írd. Nem láttam még olyan kommenteket, aki ennyire mélyen firtatta volna a dolgokat.

2023. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
58%
Kérdező: szerintem erre csak olyan tudna válaszolni, aki ezt tette veled, akinél ezt tapasztaltad.
2023. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Válaszolhat olyan is, ki tiltotta meg?


Amúgy meg. Ha egy kérdező felvet egy általános problémát, akár vele történt meg, akár nem vele, de felháborította és érdekli a dolog, hogy miért van ez (ez utóbbi esetben nem tudna képernyőmentéseket mutatni, ami hangsúlyozom kötelessége sem lenne), ez senkit sem jogosít fel arra, hogy "forrás" címszóval képernyőmentéseket követeljen a kérdező magánügyeiről. Az meg hogy a kérdező (jogosan) nem akarja a magánügyeit kiteregetni, az nem jogosítja fel a pletykára és más magánélet problémájára éhező válaszolókat, hogy köpködjenek, hogy kamunak és trollkodásnak minősítsék a kérdezőt. Vannak erre a célra bulvármagazinok is, ahol ismert ember magánügyei vannak terítéken.


Tehát jogos volt a kiírásom, ez is, annál is inkább, mert ez a dolog létezik, ami pedig létezik, arról LEHET (!!!!) beszélni, és mellesleg politikailag sem tabu téma, tehát ennek a kérdésnek itt helye is van.

2023. jún. 6. 18:45
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Nem erre a kérdésre mondtam. Hanem ne ossz meg magánjellegű dolgokat, és ne kérd ki más véleményét ezzel kapcsolatban, ha utána nem vagy képes elviselni azokat.
2023. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Na most nem mondom meg miért írtál hülyeséget. Olvasd el párszor, jöjj csak rá magadtól!
2023. jún. 6. 19:02
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem fogom. Pont az a kommunikáció lényege, hogy reagálunk egymásra, és veszed a fáradságot leírni hogy mi a bajod. Te nem vagy hajlandó válaszban megfogalmazni, hogy mi nem tetszik, nem várhatsz el semmit cserébe.


"Ha egy kérdező felvet egy általános problémát"

Akkor rossz helyen jársz. Ez nem egy vitafórum, hanem egy kérdés-válasz oldal. Ha konkrét problémád van amire megoldást vársz, akkor írd ki, különben ne. Ha fiktív történetet adsz elő, akkor meg ne csodálkozz, hogy azt miért minősítik kamunak.

2023. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
9%

Én nem minősítettem fiktívnek, csak arra utaltam, hogy azok tudnának legjobban válaszolni erre, akik ilyesféle dolgokat követeltek tőled.

Mivel nem hiszem, hogy ez egy trend lenne és ha éppen nem jár erre ilyen "képernyőkép-követelő" akkor sose tudod meg.

2023. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát ha nincs önkritikád ahhoz, hogy a saját hozzászólásodat átnézd, hanem inkább áthárítod rám ilyen kommunikáció lényege dumával, kielemzem én neked, de aztán ne legyen itt nekem hiszti: Nincs azzal semmi baj, hogy személyes tapasztalatát felveti az ember és megvitatja, sem ha vele történt, sem ha az ismerősével. Megmondom miért: Az ami vele történt, az lehet általános probléma is. Természetes dolog, hogy meg szeretné hallgatni mások tapasztalatát erről. Te magad mondtad, hogy ez nem vitafórum, hanem kérdés-válasz oldal. Ha meg felvet az ember egy általános problémát, az nem vita. Fogalomzavarba vagy. Akárhogy is ez nem jogosít fel senkit arra, hogy követelőzzenek privát dolgokért forrásnak, aztán ha nem kapnak, sértetten nyafogjanak, hogy kamu az egész, trollkodik a kérdező stb.


Értem én hogy szereted mások szennyesét olvasgatni, és sérti az önérzetedet hogy valaki ellent mer mondani neked, hogy képernyőmentéseket kérsz "forrásként" más magánügyeiről, és most sért a dolog, hogy ezt a hozzáállást valaki (jelen esetben én) szóba mert hozni, mert talált a dolog, de ez egy létező probléma, tehát lehet róla beszélni és kell is róla. Neked meg nem kell itt háborogni ezen, hisz ez nem vitafórum, hanem egy kérdés válasz oldal. Vannak erre külön trash fórumok, de ez nem az.

2023. jún. 6. 19:25
 10/15 anonim válasza:
0%

"Te magad mondtad, hogy ez nem vitafórum, hanem kérdés-válasz oldal."


Nem az a válaszadó voltam.


Te is hárítod mindenkire, hogy "képernyőképeket kért, aztán most sérti az önérzetét ha valaki erről beszél" -> én soha nem tettem ilyet.

Nem tudod melyik véleményt ki írja, mindenki mindenkivel való összekeverése történik...

2023. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!