Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha gyomoridegem...

Normális, ha gyomoridegem van, ha egoista emberrel beszélgetek?

Figyelt kérdés

Az a tipikus fajta, aki inkább csak beszél, a másikba fojtja a szót.

Ha te beszélsz véletlenül, vagy nem figyel arra, amit mondasz, vagy eltereli a témát.

Mindenhez ért, ő az okosabb, nem fogadja el más nézőpontját.


Néha volt, hogy fizikai fájdalmat éreztem, vagy szorongást, pulzusom megemelkedik.


Van ilyen ember az életetekben?


2023. jún. 7. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd inkább úgy, hogy az ilyenek önmaguk parodistái, és ne vedd komolyan a "hőstetteiket".
2023. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2023. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szerintem a kérdésnek nem annak kéne lennie számodra, hogy ez normális-e, hanem hogy hogyan tudsz ellene tenni. Egyébként ha te magad "normális" vagy, akkor teljesen normális egy olyan típusú embertől óczkodni, frusztralnak lenni, mint amilyet leírtál.

Szerintem ha úgy érzed, hogy el akar az illető nyomni, nem hagy lehetoseget arra hogy vegigmondd amit akarsz, akkor egész egyszerűen helyette tiszteld te saját magad annyira, hogy nem allsz le vele beszélgetni es ott hagyod. Vagy csak mondod h nem akarsz beszélgetni. Megvan a jogod hozzá. Vagy mondd meg neki ha van elég ver a pucadban hogy "figyi totál szorongok, ha beszélünk, nem tudok azonosulni a stilusoddal" :D

2023. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Nincs, mert nincs helye az életemben. Az, hogy te rosszul bánsz magaddal, és ezt hagyod, a te döntésed.
2023. jún. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én miért nem találkozom ilyenekkel?? Vagy én megyek, vagy ők mennek.
2023. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudod elkerülni, lehet családtag, kolléga, stb.
2023. jún. 8. 18:03
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nem rendezed le velük, valamit szarul csinálsz.
2023. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De el tudod kerülni. Csak nem akarod. Mert az a könnyebb, mintsem határt húzni és viselni a frusztrációt.
2023. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Még mindig "biztonságosabb" ha titokban utálnak, mintha nyíltan határokat húzol és konfrontálódsz, nem? ❤️
2023. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!