Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is észrevette, hogy az...

Más is észrevette, hogy az emberek jó részének 40 felett tönkremegy az élete?

Figyelt kérdés

Legalábbis nem úgy él, ahogy tervezte. Nézem a volt osztálytársakat, egykori kollégákat, lepukkantak, betegesek, alkeszok, elváltak, gyereket egyedül nevelők, vagy ha van is család, látszik, hogy nem boldogok csak elvannak, vagy folyamatosan robotolók. Biztosan nem ilyen életet képzeltek maguknak fiatalon.

Más is tapasztalt ilyet? (és most nem kell jönni akivételekkel, hogy "én vagyok az élet császára", mert tudom hogy van ilyen is).


2023. jún. 8. 08:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek egyáltalán be se indul, szóval nincs minek tönkremennie.
2023. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
16%

Jönnek is a betegségek, halálok, tönkremenetelek, lecsövesedések.

Én 40 felett szinte csak ilyeneket láttam, persze nem ez az etalon, csak valószínűbb.

2023. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
31%
11. Ez is igaz.
2023. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
17%
#7 A 30-ast még ki lehet bírni, át lehet vészelni, a nagy bedőlések 40 után keletkeznek. De fogalmazzunk úgy, hogy 35 körül kezdődnek a kisebb-nagyobb, komolyabb problémák, kinek mi van megírva.
2023. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

#14

Én 30 vagyok. A velem egykorú ismerőseim 100%-a lakhatási és megélhetési válsággal küzd, pedig túlnyomó többségben végzettséggel rendelkező dolgozó emberek… :(

2023. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#14

Annyiban átfogalmaznám a hozzászólásod, hogy nem akkor kezdődnek, inkább akkora teljesednek ki. Általában sokkal előbb vannak intő jelek, csak az átlag nagy ívben tesz rá.


Pl én akiket válni láttam 40 felett, már 10-15 éve is épp, hogy túléltek.

2023. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
#16 Ez mondjuk igaz. Mondjuk kis hazánkban nem nehéz vergődni egyről a kettőre, de legalább még "béke" van!
2023. jún. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Magyarok vagyunk...
2023. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem már akkor tönkrement mikor megszülettem.
2023. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
46%

36 vagyok. Saját rossz döntéseim ami miatt már most kiégve érzem magam sokszor.

Ugyan stabilan élek hónapról hónapra, de a párkapcsolatom és néhány más körülmény miatt nincs meg az a betonstabil mentális egész, amit szeretnék.

Azt is tudom hogy mindenki a maga sikerének a kovácsa, de egy adott kor után eljön az a pillanat amikor már 2x meggondolna az ember hogy szakít e, vagy marad, mert lehet hogy utána mégrosszabb lenne.

2023. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!