Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jellemeznéd az 1999-200...

Hogyan jellemeznéd az 1999-2006 közti időszakot?

Figyelt kérdés
Hiányzik az akkori élet?
2023. jún. 8. 09:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik az az élet, a változások szele érződött akkor folyamatosan. Fősulis voltam, és egy csomó dolog kimaradt nálam, csak a fősulin járt az agyam, de jó volt.
2023. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
56%
Igénytelen leépülés fejlődésként tálalt mázban.
2023. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
57%

#3

Van egy mese, Segítség, hal lettem.

Annak a végén a gonosz hal megissza az emberré változtató szérumot a víz alatt. Csak hát az ember nem tud lélegezni a víz alatt.

Ez történik napjainkban is. A mértéktelen fejlődés ide fog vezetni.

2023. jún. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkoriban mindennek tudtunk örülni, mindent megbecsültem. :)

Az első nintendom, az új színes tv-t, a parabola antennát, a walkmanem, az első telefonunkat, ami vezetékes volt, a betárcsázós modem netet, napi 15 percet neteztem, aztán haverokkal bicajozás, focizás, stb.

Örülök hogy mind ezt átélhettem, még a felvevős videónkat is. :)

2023. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

1998-ban születtem, szóval kisgyerek voltam.

Amire emlékszem, hogy napilapot vettünk, ment a rádió egész nap, este pedig TV-ztünk. Lehetett azért normális dolgokat is nézni, mi pl. a Legyen Ön is Milliomost néztük, hétvégente pedig a Luxor-és Ötös Lottó sorsolást.

Tehát nemcsak az ilyen Valóvilág meg Győzike show és társai moslékműsorok mentek...

A rádióban is jobb zenék szóltak, a Sláger és Danubius rádiók, előbbi ugye a mai Retro rádió megfelelője, de, szerintem az akkori új zenék, előadók se voltak annyira gagyik, mint a mostaniak. Pl. az egyik válaszoló által említett TNT is egész szórakoztató zene, mégha akkoriban unalmasnak is tűnhetett.

És igen, nem volt internet, hozzánk csak 2005-ben kötötték be (épp elsős lettem), újságokat vettünk/olvastunk, meg néztük az esti 18:30-as híradót, mégse maradtunk le semmi fontos dologról.

Amit még kiemelnék, hogy az időjárás is jobb volt akkoriban: még voltak igazi telek, és nyaranta sem volt 40 fok...

2023. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!