Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pasival kapcsolatban lévő...

Pasival kapcsolatban lévő lányok miért csinálnak más lányokkal ölelkezős meg puszilgodós képeket?

Figyelt kérdés

Olyan közel kerülnek mindig egymáshoz ezek fital lányok. Ha heterók lennének nem csinálnának ilyet

És mi lenne ha fiúk csinálnák ugyanazokat amiket a lányok egymással? Biztos hogy nem mondanád rájuk hogy nézd ezek a full heteró fiúk.



2023. jún. 9. 07:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Valaki azt mondta hogy a lelke mélyén minden lány biszex hajlamú
2023. jún. 9. 07:49
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Látod, ez igaz.


A társadalomban, ha két fiú megöleli egymást akkor egyből arra gondolnak, hogy melegek. (Általánosan)


Igazából szerintem a legtöbb esetben a lányok egymással közvetlenebbek, mint a férfiak, ha testi kontaktustól van szó. Most legyen az egy puszi vagy ölelés.

2023. jún. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Azzal viszont nem értek egyet, hogy biszexség miatt lenne..inkább szimplán az amit írtam. A társadalmi nyomás, megítélés.
2023. jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Máshogy nevelkedtek. Kultúránkban mélyen benne vanbaz, hogy férfiak mégcsak a látszatát is el akarják kerülni annak, hogy melegek. Ez még azokban is benne van, akik nem homofóbok. Nők evvel nem foglalkoztak ennyire, ezért nem alakult ki a kényszeres távolságtartás. Az is sokkal jobban meg van tűrve, ha valaki leszbikus.

Muszlim kultúrában például ez már nincs így. Ha odalépsz nőként egy másik nő mellé, hátrább lép egyet autómatikusan, mert ők úgy vannak bekódolva, hogy nők nem érintkezhetnek. Sok nő fel sem ül tömegközlekedésre, mert nem szeretné, ha mellé üljenek. Itt európában amikor a lányok buszkiránduláson egymás ölébe hajtják a fejüket alvásnál, Ilyet nem látsz a közel-keleten fiúknál meg főleg nem.

De ha alaposan megnézed, a lányok soha nem lépik át azt a bizonyos határt. Ez mind belefér. Ölelkezni, pusziszkodni megsimogatni a haját ez még bőven heteroszexuális, akár még egy családtagoddal is megcsinálod, csak más férfivel elképzelhetetlen.

Szájon csókolni már nem szoktak egymást a lányok, milyen érdekes. Arra azt mondják fúj dehogyis. Ha nem ott már gyanús, nem heteró.

2023. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jó válaszok. De ezen alapon! akkor a nők sem heterók.


Azt is tapasztaltam hogy a neten bármi olyan van fiúk között amiben van egy kis érzelem, egyből szintén fiúk elkezdik kiszűrni és mémelni meg vicceskedni vele hogy gay stb. De lányoknál bármi olyannál nem látni ilyen kommenteket, csak hogy milyen cukik.

2023. jún. 9. 10:05
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, ez így van elég régóta. A sokak által kinevetett "toxic masculinity"-nek a része, hogy a férfiakat azonnal kiröhögik, ha érzelmeket mutatnak ki egymás felé, ha megölelik egymást, mert a férfiaknak a gyengédség csak párkapcsolatban van "engedélyezve".


És nem, nem kell ehhez biszexnek lenni. Az azt jelenti, hogy szexuálisan vonzódsz a másikhoz. Ez nincs így.

2023. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Lanyoknal normalis az erzelgosseg, erzekenyseg, nagy kozvetlenseg. Hormonok, oszton, mas agymukodes
2023. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
Pont nem ösztönökhöz (milyen ösztönök) van köze, így neveltek mindenkit. Ha holnaptól a kisfiúkat is hagynánk ölelgetni egymást, nem aláznánk meg őket, ők is jobban tudnák kifejezni, megélni az érzéseiket.
2023. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem nem. Látom a kisfiú unokatesómon ahogy tolja el magától saját anyját amikor ölelgetni akarja és emlékszem magamra is amikor anyám puszit nyomott az arcomra nekem meg volt egy késztetésem, hogy le kell töröljem mert nyálas és gusztustalan. És még cseszegettek érte. És felnőtt emberként is, ha megölel egy férfi nem megnyugtat és titokban felszabadít, hanem eszméletlen feszültséget érzek nincs semmi titkos felszabadultság. Ez mélyebben el van rejtve a férfiak többségében mint a nevelés. Egyébként nők között nevelkedtem, nem volt apám ezért is látom mennyire máshogy működnek a nők ilyen szempontból

(#4 voltam)

2023. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem amiatt van, mert fiú. Ez megint egy rossz beidegződés, hogy akárki akármit csinál, rögtön a lába közé nézünk, és azt okoljuk érte.
2023. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!