Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetszhetek a pszichológusomnak...

Tetszhetek a pszichológusomnak, vagy ez akkor mit jelent vajon?

Figyelt kérdés

Privátban leírhatom valakinek? Csak mert eléggé felismerhető lenne a sztori.

Csak nem igazán értem, mi történik.


2023. jún. 10. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Írd meg.
2023. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Írj.
2023. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Biztosan nem tetszel a pszichológusodnak. Ez gyakori, hogy egy páciens így érez, ezt gondolja. De biztos lehetsz benne, hogy nem tetszel neki, csak egy páciens vagy a sok közül.
2023. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én elég kritikus szoktam lenni, nekem is írhatsz.
2023. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Én nem kértem privát üzenetet, mégis kaptam... Nem értem miért nem lehet ide beírni, miért kell üzeneteket küldözgetni mindenkinek. Még csak most kezdtél járni, de már azt érzed tetszel neki. Valamiért az az érzésem, hogy párkapcsolati témában jársz hozzá... nem véletlen, hogy így érzel tehát.

Dícsér egy pszichológus? Szépeket mond rólad? Azt mmondja, hogy megért? Nahát, micsoda meglepetés!

Nem tetszel neki, tilos orvosnak a pánciensével kapcsolatot kialakítania, el is veszítheti a munkáját. Szóval te érted félre és teljesen normális, hogy a pszichológusod pozitív dolgokat mond rólad neked.

2023. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elküldheted nekem is.
2023. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem értem, egy kérdésen miért kell felháborodni.. Nem muszáj válaszolni, ha ennyire idegesít.

Szimplán csak érdekesnek találom, hogy pl 2-3 órákat van velem, és úgymond ingyen szabadidőként, mert simán kérhetne dupla pénzt is. Legalábbis én nem szoktam ilyen sztorikat hallani, meg akikhez jártam, bár ugyan nők voltak, de határozottan éreztem velük a távolságtartást.

Szóval szerintem teljesen érthető a kérdés.

2023. jún. 10. 16:52
 8/15 anonim ***** válasza:
17%

Ki háborodott itt fel? Leírtam, hogy nem, nem tetszel a pszchológusodnak, már csak azért sem, mert egy orvos nem kerülhet párkapcsolatba egy őáciensével, mert akkor elveszíti az engedélyét. Ebben mi a felháborodás?

Szoktál sztorikat hallani... aha... gondolom olyanokat, mint amiket te mondasz, miszerint a páciens úgy érezte, hogy tetszik az orvosának és nem olyanokat, hogy egy orvos feladta a pszichológusi karrierjét egy páciense miatt.

Értsd már meg, hogy teljesen normális, hogy így érzel, de nem, annyira nem lehetsz szuper, ellenállhatatlan, lenyűgöző, hogy miattad feladja a karrierjét, hivatását, életét az orvosod.

2023. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ja, hogy NEM szoktál hallani ilyen sztorikat. És hány pszichológushoz járó emberrel beszéltél? Eggyel? Kettővel? Tízzel? És hány millióan járnak a világon pszichológushoz? Vagy magyarországon hány ezren? Mit számít az, hogy te a kis körödben hány sztorit hallottál vagy nem hallottál?

Ha mindenáron be akarod magadnak beszélni, hogy tetszel neki és csak az ezt megerősítő válaszokat fogadod el, akkor erről is beszélj a pszichológusoddal.

2023. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Atya ég, hát erre nincs már reakcióm sem. 😅 Egyáltalán egy szóval nem írtam, hogy annyira lenyűgözőnek tartom magam, sőt, nyilván problémákkal megy oda az ember.. Arról sem írtam, hogy kapcsolatot akarok vele. Szimplán a tényeket írtam le, amik elég érdekesek. De hát mindegy, fröcsögj itt a kérdések alatt felőlem, ha ettől jobb napod lesz.
2023. jún. 10. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!