Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valami tini hóbort? Mi is...

Ez valami tini hóbort? Mi is annak idején ezzel zrikáltuk egymást.

Figyelt kérdés
Felszállt ma a metróra három fiatal, középsulis (nem cé kategóriás) csaj. Nem mentek, csak két megállót, de ez idő alatt végig az volt a téma, hogy mennyire büdös van, meg hogy a másikuk milyen büdös, de aki nincs is most velük, az is mennyire... Mindezt hangosan, bár csak egymással kommunikáltak, az utasok egy része csóválta a fejét, én meg elgondolkodtam... Általános és középsulis korunkban mi is ezzel szórakoztunk, igaz, az általánost még a falumban jártam, és mivel ott akkor intenzív állattenyésztés folyt, sokszor bejött a suliba is a büdös trágyaszag. Ilyenkor mi is mindig ráfogtuk egymásra, hogy ki volt az, biztos tőled jön... Középiskolába már a közeli városba jártunk, ott nem volt ilyen "állatszag", ott főleg tesióra után mondtuk hogy ki a büdös... Aztán egyszer csak kinőttük.
2023. jún. 10. 21:09
 1/4 Kitana. ***** válasza:
64%
Mindenki szokta szivatni néha a barátait ezzel-azzal.
2023. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó, azért azt tegyük hozzá, hogy a metrón, meg úgy általánosságban a legtöbb tömegközlekedési járművön büdös van, főleg nyáron.
2023. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es, igen, ezek azok, mert nem úgy volt, hogy mindannyian rászálltunk egy emberre, kiközösítve, hogy ő a büdös, hanem ezek a zrikák oda-vissza, kölcsönösen mentek egymásnak, én is voltam ilyen "büdi"
2023. jún. 10. 22:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalunk ilyen nem volt, viszont az orultkodes, feltuneskereses bennunk is megvolt es mas baromsagokkal turneztunk a foldalattin.
2023. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!