Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajuk az embereknek Andrew...

Mi bajuk az embereknek Andrew Tate-tel?

Figyelt kérdés

Olvastam most reggel egy kérdést és mindenki kérdés nélkül szidja, hogy nőgyűlölő, hímsoviniszta, bűnöző. Miért?

Van jópár dolog amiben nem értek vele egyet, de szerintem ezek közül egyik sem illik rá. A bűnözőt esetleg rá lehet húzni, attól függ kinek mit jelent ez fogalom.


Szóval kinek mi a véleménye róla? És a legfontosabb: miért ez a véleményed?



2023. jún. 13. 07:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%
Hát nőket szexmunkára kényszeríteni minden csak nem etikus és bűn mentes élet. Szóval igen, Tate egy bűnöző aki ez mellé hímsoviniszta is. Igazából aki követi meg rajong érte annak is baj van a fejében.
2023. jún. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
20%
Jó arc, ezt gondolom.
2023. jún. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
95%
Nők kihasználásának nyerészkedik, emberkereskedelem miatt volt hónapokig a román börtönben, most ugyan emiatt háziőrizetben van. Rengeteg megnyilvánulásában kicsinyíti le, és szidja a nőket, veszélyes tanácsokat ad, és a befolyásolható kétségbeesett férfiakat csap be a hülyeségével. Egy kártékony daganat a társadalom szervezetében.
2023. jún. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

#1 mikor kényszerített szexmunkára bárkit is? Van ennek valahol nyoma/bizonyítéka?


#3 hogy használt ki nőket? A webkamerás dologra gondolsz, vagy mire?

Az emberkereskedelem az egy vicc volt, nem tudtak semmit bizonyíani, szóval kb azért volt börtönben meg háziőrizetben mert nem volt szimpatikus valami fejesnek :D

Mutass nekem egy olyan hozzászólást, ahol lekicsinyíti vagy szidja a nőket légyszíves.

Mik azok a veszélyes tanácsok?

2023. jún. 13. 08:23
 5/40 anonim ***** válasza:
94%

#4 fel éve nincs szabadlábon. Ez elég árulkodó.

“ The 36-year-old is also a self-described misogynist, comparing women to dogs, saying women shouldn't be allowed to drive, and claiming that men have “authority” over their female partners. He's also argued that women should “bear some responsibility” for being raped.”

2023. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
93%

Felesleges vitázni szerintem a kérdezővel..


Két opció van:


1. Szándékosan provokál és mindent meg fog magyarázni, hogy valójában Tate egy csodás fickó.


2. Ő maga is ilyen bunkó, egoista, hímsoviniszta beállítottságú és nem látja a fától az erdőt. (Vagy csak szimplán lúzer)

2023. jún. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

#5 és ha a neten leírják akkor úgy van vagy mi? Az hogy nincs szabadlábon csak azt jelenti hogy a románoknál bizonyíték nélkül történhet ilyen ami elég gáz.


#6 egyik lehetőseg sem, csak kíváncsi vagyok mert amit én látok belőle az nem azt tükrözi amit hallok másoktól, ezért érdekel hogy honnan szedtek ilyeneket. Ezért is írtam a kérdés végére hogy magyarazd meg miért gondolod azt amit :D

2023. jún. 13. 08:49
 8/40 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a legfőbb bajom vele ez a kb*szott ajnározás: azt sem tudom, ki a gyík ő, de már tucatnyi kérdést olvastam már róla, hogy "miért báncsa mindenki őt?", meg a számon kérés az emberek felé, hogy miért van rossz véleményük róla. Semmit nem gondolnék róla, ha nem jönne fel a téma újra és újra.


"A bűnözőt esetleg rá lehet húzni, attól függ kinek mit jelent ez fogalom."

. Hát, ez pont nem egy szubjektív kategória....

2023. jún. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
89%

"és ha a neten leírják akkor úgy van vagy mi?"

. Korábban írtad:

"nem tudtak semmit bizonyíani, szóval kb azért volt börtönben meg háziőrizetben mert nem volt szimpatikus valami fejesnek :D"

Nyilván nem az interneten olvastad ezt, hanem a bűnügyi iratokat eredeti román nyelven.

Aztán írod:

"Az hogy nincs szabadlábon csak azt jelenti hogy a románoknál bizonyíték nélkül történhet ilyen ami elég gáz"

. Gondolom, ezt a súlyos vádat is valamilyen nem internetes forrás alapján írod le.

2023. jún. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

#8 elég népszerű téma mostanaban tényleg, végülis valamilyen szinten celeb ő is. Ha feljön a téma újra és újra az magában már eleg hogy változzon róla a véleményed?


Azért írtam hogy fogalom kérdése, mert van akinek az is bűnöző kategória hogy csinal egy il,en humbug online kurzust és ezzel kb kihasználja az embereket. Ugye ez törvényileg nem bűnöző mrrt mindenki arra költi a pénzét amire akarja, erkölcsileg viszont elég gáz.

2023. jún. 13. 09:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!