Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajuk az embereknek Andrew...

Mi bajuk az embereknek Andrew Tate-tel?

Figyelt kérdés

Olvastam most reggel egy kérdést és mindenki kérdés nélkül szidja, hogy nőgyűlölő, hímsoviniszta, bűnöző. Miért?

Van jópár dolog amiben nem értek vele egyet, de szerintem ezek közül egyik sem illik rá. A bűnözőt esetleg rá lehet húzni, attól függ kinek mit jelent ez fogalom.


Szóval kinek mi a véleménye róla? És a legfontosabb: miért ez a véleményed?



2023. jún. 13. 07:21
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező. Ha véleményeket kérdezel, akkor azt tartsd tiszteletben. Ne kérdőjelezd meg, mert csak mégnagyobb ellenérzéseket fogsz vele kiváltani. Sokkal többen gyűlölik ezt a görényt, mint szeretik. Ez tény. Undorító a jelleme, én idéztem dolgokat, amiket mond nőkről, én nőként ezt elítélem, és megvetem. Ez volt a kérdés. Ezt nem tudod cáfolni, videók vannak erről, kimondta, többször is, és ez baromi ellenszenves. Ez nem is szubjektív vélemény, hanem tény. Az, hogy egy primitív majomnak tartom emiatt, az a szubjektív vélemény. De ezt nem vitathatod el tőlem, mert a tények alapján mondom ezt.
2023. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

#20 de ez egy kurzus, nem megtévesztés, vagy lehúzás. Vagyis lehet az, de ahány ember támogatja valószínűleg nem teljesen hülyeség.


#21 a véleményt tiszteletben tartom, egyedül a megalapozottságát kérdőjeleztem meg.

A számokat nem tudom, de valószínűleg igazad van, a médiumok elég egyértelműen ellene vannak és meg mindig ez a legmeghatározóbb.

Azt hogy görénynek vagy primitív majomnak tartod azt nem vitatom el tőled. Az hogy milyen videóban mit mondott az már érdekesebb kérdés, nem sok videót láttam tőle de nem remlik hogy a nők ellen beszélt volna. Tudsz esetleg erről mutatni valamit, hogy mi az ami ekkora ellenszenvet váltott ki?

2023. jún. 13. 10:31
 23/40 anonim ***** válasza:
77%

#22: „...a médiumok elég egyértelműen ellene vannak és meg mindig ez a legmeghatározóbb.”


Egy ilyen élősködőnek mint ő, ez éppenséggel áldás hogy ennyit foglalkoznak vele. Persze a dutyit azért biztosan szivesen kihagyta volna.

2023. jún. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
86%

#22 “ egyedül a megalapozottságát kérdőjeleztem meg.”

A nőgyűlölő szexista megjegyzései elég alapot adnak ahhoz hogy egy nőgyűlölő szexista idiótának tartsam. A nők hibája, ha megerőszakolják őket? A nők ne vezethessenek? A nők fölött a férfi uralkodhat kapcsolatban? Hol nem szexista ez?

2023. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

#24 ha nőgyűlölő szexista (továbbra sem értem hol nőgxűlölő, mert amiket soroltál azok szexiták esetleg, de nem nőgyűlölők) akkor tarthatod nőgyűlölő szexistának, de miért idióta? Szerintem attól nem lesz valaki idióta ha más a véleménye mint nekem.


mennyire én tudom olyat mondott, hogy a nő tehetnek ellene higy erőszak áldozatai lehetnek, ami igaz is. De mutass egy vudeót vagy posztot ahol azt mondja hogy ők a hibásak és akkor elhiszem neked.

2023. jún. 13. 12:33
 26/40 A kérdező kommentje:
Oh de nem sikerült leírni, bocsi a telefonon sokszor félreírok dolgokat xd
2023. jún. 13. 12:33
 27/40 anonim ***** válasza:
89%

#25 a nőgyűlölet definíciója: “ Nőgyűlölet

A nőgyűlölet (az ókori görög μῖσος / miso , "gyűlölet" és a gyno- "nő, nő" előtag ) a nőkkel szembeni nemi megvetés vagy ellenségeskedés érzésének kifejezése.”

[link]

Megtévesztő lehet, a nőgyűlölet nem (csak) azt jelenti, hogy valaki azt mondja, hogy utálom a nőket. Ahogy a homofóbia sem csak azt jelenti, hogy valaki fél a melegektől, hanem hogy diszkrimimál, leszól, stb.

És aki a társadalom felét alsóbbrendunek tartja, az ne haragudj, de nem egy okos ember, tehet idióta.

2023. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Oké, de továbbra sem értem hol van a nőgyűlölet.

Ugye írtad hogy a nők hibája hogy megerőszakoljak őket. Max olyat mondott (amire én emlekszek, es tudok videót mutatni) hogy a nők tehetnek ellene hogy megerőszakolják őket.

A nők ne vezethessenek: nem nőgyűlöleten alapul. Lehet ezer oka, köztük az is hogy a nőket védjük meg a karambolokból adódó sérülésektől pl. Ilyen szemszögből kb ugyan az mint hogy ne lehessen 10 évesen jogsit csinálni. Miért diszkrimináljuk a fiatalokat?

A nők fölött a férdi uralkodhat egy kapcsolatban: szinten nem mondott ilyet, én csak nagyon pöpecül összevágott részleteket láttam erről.

2023. jún. 13. 13:04
 29/40 anonim ***** válasza:
86%

“ A nők ne vezethessenek: nem nőgyűlöleten alapul. Lehet ezer oka, köztük az is hogy a nőket védjük meg a karambolokból adódó sérülésektől pl”


Hogyan és miért véd meg engem (nőt) a karamboltól az, ha nem vezetek hanem az anyósülésben ülök? 🤔

Akkor nem a közúton való tartózkodást kellene betiltani?


10 éves gyerek egy cselekvőképtelen gyerek. A nők nem cselekvőképtelen gyerekek.

2023. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
86%

#28 te viccelsz, ugye? Az megvan, hogy a nők valóban több kisebb balesetet okoznak (koccanásos, stb), de a férfiak meg a nagyobb, halálos baleseteket okoznak nagyobb számban?

Vagy akkor, hogy egy felnőtt nő vezet, szerinted egy szinten van azzal,, mintha egy 10 éves gyerek vezetne? Ez a nők lealacsonyítasa kedves barátom, és definíció szerint nőgyűlölet.

2023. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!