Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajuk az embereknek Andrew...

Mi bajuk az embereknek Andrew Tate-tel?

Figyelt kérdés

Olvastam most reggel egy kérdést és mindenki kérdés nélkül szidja, hogy nőgyűlölő, hímsoviniszta, bűnöző. Miért?

Van jópár dolog amiben nem értek vele egyet, de szerintem ezek közül egyik sem illik rá. A bűnözőt esetleg rá lehet húzni, attól függ kinek mit jelent ez fogalom.


Szóval kinek mi a véleménye róla? És a legfontosabb: miért ez a véleményed?



2023. jún. 13. 07:21
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
90%
#10 mi a célja a kérdésednek? Megkérdezed, hogy mi a véleményünk róla, és amikor elmondjuk hogy mit gondolunk és MIÉRT gondoljuk azt, akkor elmagyarázod hogy az miért nem úgy van, amikor véleményt kérdezel. Leírtam, idéztem, hogy miért ellenszenves. A kérdésed meg van válaszolva.
2023. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
91%

“ csinal egy il,en humbug online kurzust és ezzel kb kihasználja az embereket. Ugye ez törvényileg nem bűnöző”

Öhm… ugye tudod, hogy az ilyen lehúzós csalásokat bizony törvény tiltja?


Amúgy nem tudom igazán hogy ki ez a nímand de jókat röhögcsél a környezetvédelmen szóval nálam már ezzel elásta magát.

Az hogy letartóztatták mert nőket kényszerített szexmunkára az se egy szimpatikus húzás mondjuk.

2023. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
#9 bármilyen forrást megnézel akármilyen nyelven (lehet ez román bűnügyi irat is) Tate nincs börtönben. Ha fél év alatt nem sikerült rábizonyítani hogy bűnös akkor ott vagy nagyon bénák az ügyvédek vagy nem csinált semmit. A második érved szerint is: ha lenne bizonyíték akkor lenne tárgyalás, és ha helytállóak a bizonyítékok elítélnék. Nem netes forrás alapján vsak átgondolva.
2023. jún. 13. 09:25
 14/40 anonim ***** válasza:
93%

#13

Ja, kész szerencse hogy soha nem történt olyan hogy egy bűnös megúszta a büntetést. Elképzelhetetlen hogy ilyen valaha előforduljon….

2023. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
#11 a kérdés célja tényleg csak az hogy megtudjam mit gondoltok és miért gondoljátok. Elmondtad mi a véleményed, páran még azt is hogy miért. Ezeket a miérteket megkérdőjeleztem, mert nem gondolom hogy mindent hiteles forrásból vettetek, tehát az én álláspontom szerint nem jól megalapozott a vélemény. Ha ezt leírom akkor belemehetünk egy vitába, vagy elengedheted mert "hülyegyerek, felesleges is vitatkozni", ez már rajtad múlik.
2023. jún. 13. 09:29
 16/40 A kérdező kommentje:

#12 valamit ad a pénzükért cserébe, ezt nem tiltja törvény. Az hogy ennek mennyi haszna van azt tudtommal nem szabályozza törvény sehol.

A környezetvédelem egy valid érv, viszont a szexmunka továbbra sem bizonyított.


#14 nem elképzelhetetlen, de általában nem ez törtenik. Az hogy en vagy te mit hiszünk az teljesen lényegtelen, mert mindkét vélemény megalapozatlan. Csak az érintettek tudják mi történt, persze ők is hazudhatnak. Szóval az egyetlen valamilyen szinten hitelesnek mondható vélemény a bíróságé, ami meg nem létezik egyelőre.

2023. jún. 13. 09:35
 17/40 anonim ***** válasza:
57%

"Ha fél év alatt nem sikerült rábizonyítani hogy bűnös akkor ott vagy nagyon bénák az ügyvédek vagy nem csinált semmit."

. Vagy idő felkutatni tanúkat, kikérni adatokat szolgátatóktól stb. De látom, hogy ennek is a szakértője vagy.


"Ezeket a miérteket megkérdőjeleztem, mert nem gondolom hogy mindent hiteles forrásból vettetek, tehát az én álláspontom szerint nem jól megalapozott a vélemény."

. Akkor máskor úgy írd ki a kérdésed, hogy "Helló, szeretnék vitázni Andrew Tate-ről", ne bújtasd a kérdésed a puszta érdeklődés gúnyája mögé.

2023. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

#17 nem vagyok a szakértője, de elég furanak hat hogy először bezárunk valakit hónapikra és utána kezdjük el felkutatni hogy miért is tettük.


Éppen ezért írtam hogy mindenkinek szíve joga beszállni a vitába. Ha azt írnam akkor senki nem lenne hajlandó beszállni, és unalmas lenne :D

2023. jún. 13. 09:47
 19/40 anonim ***** válasza:
93%

Ez az Andrew Tate téma eléggé ki lett már vesézve, amíg nem szabadul ki Romániából (a háziőrizet nyílván lakhely-elhagyási tilalmat is jelent) és nem zárul le az ügye így vagy úgy, addig túl sok új infó nem lesz tőle.

A lányfuttató biznisznek nyílván lőttek, de ebből a mátrixozásból meg egyéb zagyvaságok terjesztéséből azért meg fog élni, mindig lesz egy ilyen egyszerű agyszerkezetű réteg aki guruként fog tekinteni rá.

2023. jún. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
92%

“ valamit ad a pénzükért cserébe, ezt nem tiltja törvény”

Kicsit furán gondolkozol. :D ez nem így működik, a vásárló megtévesztését, lehúzását, stb bizony tiltja a törvény, legalábbis sok helyen.

2023. jún. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!