Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viszonyulunk gusztus...

Miért viszonyulunk gusztus szempontjából máshogy egy állati puszihoz mint egy emberihez?

Figyelt kérdés
A kutya szája hiába büdös, tudjuk, hogy a seggét, kukiját nyalta előtte, boldogan fogadjuk a puszijait. Egy embertől ugyanilyen dolgokkal kifordulna a gyomrunk nemhogy még megpuszizzon minket.
2023. jún. 14. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kutyától és embertől is undorodom, úgyh ezt nem lehet általánosítani.
2023. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Én a kutyár sem hagyom hogy összenyaljon, tartsa tőlem távol a szaros száját.


De akik hagyják hogy összenyalja őket azok általában nem látják hogy a kutya a seggét nyalja, ezért vagy el sem hiszik, vagy elfelejtik. Ugyan ez érvényes az emberekre is, ha nem látod hogy szart eszik akkor nem tudod hogy szaros a szájay tegát ha vagytok olyan viszonyban hagyod hogy megpusziljon.

2023. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. " Szeretem " a kutyámat, de még egyszer sem engedtem neki, arcon próbáljon nyalni.
2023. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Fordítva. Első randin idegennek is adok két puszit, kutya nem nyalhat meg.
2023. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kutyanyalás után kezet szoktam mosni. Az arcomat igyekszem távol tartani a nyelvétől, de ha mégse sikerül, nem esem pánikba, van működő immunrendszerem ilyen esetekre.
2023. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon szeretjük a kutyáinkat, velünk aludhatnak, de az arcunkra nem adhatnak puszit. Nyilván nem ordítunk velük, ha megtörténik, de jelezzük nekik, hogy nem szabad.

Idegen emberekkel utáltam mindig is puszilkodni (pl. versenyen oklevél/ajándék átvételkor), családtagokkal viszont gyakran

2023. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem zavar ha a kutyák nyalogatnak, pedig utálom őket. Alapból ha egy kutya megnyal, akkor tényleg vastagon nyálas leszel, ami azon felül hogy gusztustalan, kényelmetlen érzés is. Jobb esetben ha egy ember megpuszil, az ajkaival teszi, szóval nem kerül rád nyál. De én idegeneknek sem hagyom hogy megpusziljanak, számomra ez egy bensőséges gesztus. De ezt már embere válogatja, kinek mi.
2023. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*pedig nem utálom őket

#7 voltam

2023. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért az ember jó esetben nem nyalja se a saját seggét, se a kukiját. :D

Egyébként, ha én nem puszilok meg valakit vagy nem engedem neki, hogy megpusziljon az azért van, mert szimplán idegen, vagy nem állunk közel egymáshoz vagy nem szimpatikus, nem kedvelem, embereknél a személyiség és a kisugárzás is számít a higiénián felül.

2023. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem fogadom örömmel,mikor egy kutya megnyalja az arcom(ha kinyalta magát előtte,ha nem).Puszit meg sem rokontól,de a saját anyámtól sem szeretem,mert 42 évesen csak a barátnőm puszilgasson.
2023. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!