Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem fura hogy a...

Csak szerintem fura hogy a legtöbb ember átlag munkát akar? Mint pl fodrász, műkörmös, irodai munka?

Figyelt kérdés
Már gimiben is ezt hallgattam hogy valaki fodrász valaki, körmös szeretne lenni, vagy irodai munkás lenne. Számomra ez olyan mintha még mielőtt elkezdené az életét, már a gimiben feladja? Hogy fordul meg egyáltalán valaki fejében hogy egész életében. 4-500 ezer forintért fog dolgozni és többet nem is néz ki magából? Vagy a szülők nevelik erre a gyereket hogy elégedjen meg a rabszolga élettel?

2023. jún. 20. 08:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
56%

Ha a felsorolásba belevesszük az összes alkalmazotti melót:

Számomra sokkal szórakoztatóbb a szakmámmal foglalkozni, mint cégvezetéssel. Jobban szeretek szakmai kihívásokon gondolkodni, mint stresszelni minden logisztikai és bürokratikus szaron. Nincs az a pénz, ami kifizessen abból, hogy olyasmivel töltök minimum napi 8 órát, amit utálok csinálni.

2023. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
72%

Lol hát az én egyik szülőm idáig sem jutott, gyari munkát meg ehhez hasonlókat csinál 50 felett is….

És havi 500k??? Azzal szerintem már nagyon sok mindeki elégedett lenne….


Rám is ez a sors vár mint az anyamra, de én nem kerek belőle

2023. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is fura. Bár é naz az 1% vagyok a társadalomban, aki egyáltalán nem akar dolgozni. Számomra az a normális, ha valaki nem akar magának semmilyen munkát.
2023. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
50%
Az élet alapból sokaknak csak a "letudásról" szól, hogy vége legyen, mert sok külső tényező ezt eredmdényezi. IIgen, az ember saját maga választ(hat) meg dolgokat, de a szabadsága akkor is korlátozva van, így teljes szabad akarata nem lesz/nincs.
2023. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Thunderfairy ***** válasza:
35%
Mert legtőbben az átlag munkára alkalmassak. nekem a 4-500 000 Ft a soha el sem érem szint. Az állomfizetésemet lövöm be 300 000 nettóra. Sehol nem vagyok még ettől se. Csak remélhetem hogy egyszer valahogy sikerűl. Sajnos a többség örülhet még a minimál bérnek is. legalább ennyi is van alapon.
2023. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Pár éve nem dolgozom. De szerintem ha maradok a legnagyobb hazai bank irodájában, 15 év után max 350-nél többet nem kapnék.
2023. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
57%

Mégis mi az, ami egy átlag ember számára elérhető? Nem lehet mindenki cégvezető, vagy Fideszes politikus. Egy irodai munka legalább általában nem strapálja le úgy az embert fizikálisan, bár szellemileg sok helyen igen. Amik meg olyan álom hivatások kívülről, azok valójában kemény munkát igényelnek és nem is lehet velük olyan jól keresni.

Én is örülnék, ha 500 ezret meg tudnék keresni, mert közelében sincs a fizetésem.

2023. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
55%
Irodai munka sokféle van, jogi, vagy gazdagsági felső vezetők is irodai munkát végeznek, szóval butaságokat írsz, kérdező.
2023. jún. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Személy szerint én meglehetősen kevés szakmát ismerek igazából. Ennek a nagyrésze vmilyen egyetem/főiskola, azt meg szeretném kihagyni, egyszerűen nem érzem magam odavalónak. Vendéglátásban nem szeretnék dolgozni, nekem marad a szépségipar, ami nem zavar.
2023. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!