Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baratsagtalan + bunko magyarok..?

Baratsagtalan + bunko magyarok..?

Figyelt kérdés

Becsben elek + dolgozok reg ota.

Egy kollegam nyaralt Budapesten es teljesen meg volt lepodve.

Elment bevasarolni egy par Bevasarloközpontba (szokasos boltok...Bershka, HundM, stb., Tesco, Roni ABC....) utazott a buszon (itt a buszsofor) a boltokban a penztarosok...mind mind mind rossz kedvu, lenezo, bunkok voltak vele.

De nem mert kulfoldi, meg sem szolalt meg csak sorban allt es pl latta hogy milyen flegmak az elotte levovel es aztan vele is.


Per pillanat enis otthon vagyok Pesten, csalad latogatoban, es most tunik fel nekem is...tenyleg elegge felgmak, bunkok (lettek?) az emberek plane ebben a munkakörben.


Ti is igy erzitek? Miert van ez igy?


Hozza teszem , nem, nem vagyok bunko, gazdag kinnt dolgozo akarki...teljesen atlagosan nezek ki es elek..



2023. jún. 27. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
#10 elég csak egy egyszerü szemkontaktus.Egyből leveszed az emberekből azt a baromi jó kedvet és kedvességet 🤣
2023. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

kedves 10es eleg egy szimpla atlagot vonni.

Bemesz 3 boltba egy masik orszagban bemesz 3 boltba ebben az orszagban.

Utazol parszor a buszon egy masik orszagban utazol a parszor a buszon ebben az orszagban.


Csak ehhez utazni kell es latni a vilagot ;)

2023. jún. 27. 20:58
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
Régóta kutatom a magyar mentalitás okát,de még nem sikerült rájönnöm,miért ennyire rosszindulatúak... Ráfogják az anyagiak rá... Indiában is szegénység van mégsem ez a jellemző...
2023. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
A sok magyar most magára ismert , rosszul vette és lepontozza akinek igaza van 🤣🤣 taps taps
2023. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

Ha külföldiek után magyarokkal beszélek, néhány dolog azonnal feltűnik:


- a magyarok indokalatlan beképzeltsége, saját képességek túlértékelése


-értethetlen bunkósága, "levezetem a frusztrációm idegeneken" mentalitása


- a magyarok többsége egy külföldinél szerényebb képességekkel rendelkezik


- a magyarok többségének óvodás, gyerekes személyisége: a problémákkal való szembenézés helyett sértődés, bunkózás, kifogáskeresés, másokra mutogatás stb.


Én főleg Aldiba járok, de már ott is van pár flegma huszonéves kasszás. Nem tudsz mit tenni, ez van.

2023. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 Leszállok a repülőről/ vagy határátlépésnél egyből rájövök hogy Magyarországon vagyok. Szóval sajnos ez igy van ahogy ezt leirtad.
2023. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!