Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki aszociális miért dolgozik...

Aki aszociális miért dolgozik olyan helyen ahol vevőkkel, ügyfelekkel kell foglalkozni? Sok helyen látom ezt messziről süt rólluk utálják az embereket!

Figyelt kérdés
2023. jún. 30. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem az a különleges, aki évek ügyfélszolgálatos, eladós munkája alatt nem fásul, fárad bele az emberek hülyeségeibe. Általában amúgy azt kapja az ember vissza, amit ad.
2023. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Talán,mert nincs annyi lehetősége? Ha nincs a közelben, elérhető távolságra megfelelő munka, szerinted mit tehetne?
2023. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg annak idején nem volt ilyen, csak ahogyan 1-es írta, belefásult a sok idióta ügyfélbe/vevőbe. Én nem vagyok aszociális, de nekem is sok lenne, amilyen ostobákat látok néha boltokban, hivatalokban, gyógyszertárakban stb.
2023. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem így kezdték, legalábbis a nagyobbik része, de ahogy az elôzôek mondták, egy idô után belefásulnak, elfáradnak, megutálják a munkájukat. Azonban vannak olyanok akiknek nincs más lehetôségük pl váltani, nem tudnak feljebb lépni, jobb munkát találni stb. Olyan is van aki pont lef*ssa a vásárlókat vonalkódot huzogatni meg a hó végén fizetést felvenni van ott.
2023. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert kell a pénz!

A legtöbben kényszerből.

2023. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted bárki jókedvében dolgozik olyan helyen, ahol napi ötvenszer elküldik a "kedves" ügyfelek a halál faszára? Nyilván azért dolgozik ott, mert nem akadt jobb lehetőség.
2023. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Psycho ***** válasza:
100%

Aki ilyen területen dolgozik, szerintem meg tud erősíteni abban, amit a többiek is írnak. Rövid ideig voltam - nyári diákmunka erejéig - moziban. Hát, egy ilyen munkahely alaposan meg tudja torpedózni az emberiségbe vetett hitedet. Nem csodálom, ha antiszocnak tűnnek. Valószínűleg nem annak indultak, de oda jutottak.

A másik pedig valóban az, amit írnak: a lehetőségek. Egyszerű érettségivel pl, vagy még azzal se, igen kevés választási opció van. A számlák pedig nem fizetik be magukat, ezért el kell helyezkedni valahol. Mondhatni kényszerválasztás.

A két tényező együtt meg aztán végképp egyenes út a kiégett, fásult, emberi hülyeségbe belefáradt dolgozókhoz.

2023. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok antiszoc, vagy aszoc, de amilyen sok balf... jön hozzám, nap végére úgy érzem, mintha valami élve boncolt volna.


Mentálisan teljesen leszív a sok értetlen hlye, akinek hiába mondom el tagoltan, vagy írom le a megoldást, juszt sem fogja fel, és folytatja a tamáskodást - vagy ordibálást :D


Na, ezért nézünk ki antiszocnak - a sok majom miatt, akikkel foglalkozunk kell napi szinten, és sajnos nem mindenkinek adatik meg, hogy pl állatokat gondozzon, vagy azt tegye, amit szeret és örömet okoz neki.

2023. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyébként - a kérdéstől függetlenül - nem félelmetes mennyi ostoba ember van manapság? Ez mindig így volt?

Ne értsetek félre, én se vagyok egy géniusz, de azért 2 összefüggő mondatból tudom értelmezni, mit akart a "költő". Más miért nem?

2023. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9-re:

Régen is sok ostoba ember volt, ebben biztos vagyok. Talán az volt más, hogy az emberekben több tartás volt. Nem eresztették el ennyire magukat a viselkedésben. Fegyelmezettebben viselték, ha valami nem úgy alakult, ahogy szerették volna, ha nem kapták meg, amit kerestek stb.

2023. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!