Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyaralni járó embereknek...

Nyaralni járó embereknek nagyon furcsák akik sosem járnak nyaralni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 30. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Én járok nyaralni, de nekem nem furcsa aki nem teszi. Mindenki mással szereti tölteni a szabadidejét.
2023. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszi aki megy én jelenleg nem tudom megtenni. Nyilván mindenki oda megy ahova lehetősége és kedve van. Jól érzem magam attól még, hogy nem járok nyaralni.
2023. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Nekem nem az a furcsa, ha valaki nem jár nyaralni, mert pl. nincs rá pénze, hanem az, amikor valaki megtehetné, de nincs rá igénye, csak ül otthon. El nem tudom képzelni, hogy nem akarja valaki felfedezni a világot. De hát sok prolinak fontosabb a bagó, narkó, kocsma, tévé....szép "élet".
2023. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mitől lenne? ezer oka lehet rá valakinek hogy nem jár nyaralni.
2023. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

#3


Van, aki nem szereti a meleget, a tömeget, a bámészkodást.


Ettől miért lenne proli?


Ha valamire kíváncsi vagyok, ott a youtube, annyi ilyen utazós csatorna van.

2023. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

5:

Mert nyaralni csak tömegben, melegben lehet?

2023. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

#3

Kíváncsiságból: te a “nyaralás” alatt mit értesz? (Vannak akik mindenféle egynaposnál hosszabb utazást így hívnak, ezért kérdezem)

Miért csak nyaralással lehetne világot látni?

Ha valaki egynapos kirándulásokat szeret tenni, az is járja a világot. Ha valaki munka ügyben utazgat, az is járja a világot. Ha valaki profi hegymászó, az is járja a világot.

A másik oldalon viszont valljuk be, a “nyaralás” rengeteg embernek annyit jelent hogy elmegy valahova, lecuccol a hotelben, és annak az 1 km-es körzetén belül pihenget. Nincs ezzel semmi gond, ha valakinek ez a kikapcsolódás akkor tolja ezerrel, de azért ez nem valami nagy “világotlátás”.

2023. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kitana. ***** válasza:
Furcsa, de nem foglalkoztat annyira a téma, úgy élnek, ahogy akarnak. Én minden olyan eseményt szeretek, ami kicsit megtöri a szürke hétköznapokat, ilyenek az ünnepek, szülinapok, és a nyaralás is. De nyilván nyaralás nélkül is lehet programokat szervezni a nyárra, lehet valaki inkább hétvégente helyben, vagy a közelben csinál valamit, az, hogy nem megy valaki nyaralni, nem feltétlenül jelenti, hogy otthon ül végig a szobában.
2023. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velük csak analisan lehet nyaralni a szobában.
2023. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!