Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tanácstalan vagyok?

Tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretnék menni egyetemre, de addig kb. 2 év van még, ha nem 3 év. (Felkészülés, egyebek.) Gondolkodtam azon, hogy egyetemre érdemes laptopot venni, viszont annak sokkal rosszabb a teljesítménye, mint egy asztali számítógépé, és én szeretek játszani. Mit tennétek, vennétek egy gépet, majd laptopot, vagy csak laptopot, és megelégednétek a gyengébbel? Minimálbér a fizetésem.

2023. júl. 2. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Informatika iranyaban szeretnel egyetemre menni? Ha nem, akkor nagyon-nagyon keves az a szak, ahova elengedhetetlen a laptop. Sot egyes infos szakokat is vegig tudsz tolni laptop nelkul.
2023. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy olcsobb de mukodo laptop az egyetemre, egy egy gaming otthonra. Es ha otthon vagy a sulis gep lehet 2. V 3. Monitor a gaming mellett discord hoz youtubra v amit akarsz.
2023. júl. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy mennyire lennél helyhez kötve. (Mármint váltogatnád az albérleteket vagy kollégiumban lennél stb.. kellene-e előadásokra hurcolni a géped stb.. )


Ha meg tudod oldani és mondjuk tudsz mellette dolgozni és segítenek a szüleid a lakhatásban..

2023. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

minimálbérből miért trendi amerikai egyetemistát akarsz játszani? ma már amúgy simán elég sok infós szakhoz is egy laptop, öcsémnek összesen egyszer sikerült olyan programot írnia, amit be kellett vinni az egyetemre, mert a baráti körben sem volt olyan gép mai elbírta volna XD (ami különben is praktikus húzásnak bizonyult, például ránézett a tanáruk is, és kaptak tippeket hogyan kellett volna megcsinálni a dolgot)

ha tanulni akarsz, ahhoz önmagában nem kell, ha meg menő kis értelmiségi pcsát akarsz játszani, akkor vegyél egyet másodkézből, és akkor szépen világit a kis almás logó a padodon.

2023. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 - Igen, informatikára szeretnék menni.

#3 - Remélem tudok majd dolgozni egyetem mellett. Nem tudom, hogy a Szegedi Egyetemen mennyi előadást kell tartani. A szüleim nem biztos, hogy tudnának segíteni, sőt biztos, hogy nem.

#4 - Egyetemre elég számomra egy olyan laptop, ami kibírja a 3,5 évet és mindent megcsinálhatok rajta.

2023. júl. 2. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudsz nagyon olcsón használt üzleti laptopot venni garanciával, ha meg tudsz élni és egyetemre járni, akkor valószínűleg ezt is ki tudod gazdálkodni. Ha nem, akkor még mindig eladhatod az asztali gépedet, az egyetemi tanulmányok gondolom fontosabbak, mint a játék.
2023. okt. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!