Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sràcok mik azok a tulajdonsàgo...

Sràcok mik azok a tulajdonsàgok amit nagyon idegesìtőnek tartotok a nőkben?

Figyelt kérdés

Amitől falra màsztok ès vissza tèrő dolog.


Lànyok sèrtődött kommentjei nem èrdekelnek.



2023. júl. 6. 08:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
76%
nekem nincs ilyen ,
2023. júl. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
36%

Néhányuk ott hagyja a mosdóban a hosszú hajszálait...


és van néhányuk aki wczés után azt az 1 db wc papírt ott hagyja a wc-ben és nem húzza le rendesen.

2023. júl. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
55%

Már megint az általánosítás... Mintha minden nő egyforma lenne, egyforma idegesítő tulajdonságokkal. Mintha az összes nőt ismernék a férfiak. Ehhh.

Nem vagyok sértődött. Se nő.

2023. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%

#3


Nem írta senki azt , hogy minden nő.

2023. júl. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
Egyes dolgok idegesítenek egyes nőkben, de nincs olyan tulajdonság, ami általánosságban igaz lenne mindre.
2023. júl. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%
Az hogy jelelgetnek, utalgatnak ahelyett hogy kerek perec megmondanák hogy mit szeretnének!
2023. júl. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
Általánosat nem nagyon tudnék felsorolni, de volt egyszer egy lány akivel randiztam és nagyon hülye volt + mellé ilyen fura beszédstílusa is volt. Aztán amikor mondott valami hülyeséget, aztán visszakérdezett validáció miatt egy ilyet, hogy "hát nem?", akkor ott reflexből elküldtem volna a picsába, pedig nagyon nyugodt természetű ember vagyok és még soha senkinél nem éreztem magamat így, de amikor valaki nagyon gyökér az ezekszerint ki tud akasztani :D
2023. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
92%

Gyűlöli az embereket.


Depressziós de bármiféle külső segítséget elutasít.

2023. júl. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%

A hangulati ingadozásukat.

Veszekszik velem időnként ezért-azért, és azt látom, hogy a vele való viselkedésemnek és az ő reagálásának az égvilágon semmi köze egymáshoz.

Számtalanszor előfordult, hogy csak neki akarom megkönnyíteni a dolgát valamivel, és azonnal ingerült, rosszra magyarázza a legjobb szándékot és veszekedést provokál.

Eléggé olyan, mint egy rossz főnök, akinél sosem tudod, mit kéne tenned, hogy ne leb..ást kapjál.

És sajnos, ezt nemcsak partneremnél, hanem sok más nőnél is tapasztaltam (munkahelyen, rokonságban). Ezért, bár nem állítom, hogy minden nő ilyen, de elég általános jelenség lehet.

2023. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
21%

Sajnos a nőkre nagyon jellemző, hogy nem tudják beismerni ha valamiben hibáztak, vagy hibásak.

Mindent úgy mesélnek, mondanak, hogy ők maguk ne tűnjenek fel rossz színben. Tehát a ferdítés, hazugság alap a nők nagy részénél.

Nagyon könnyen megtudnak békélni dolgokkal úgy, hogy ferditésbe, hazugságba tekerik a párjukat és egész egyszerűen ez nekik semmi, tehát úgy fogják fel, hogy ez nem szemétség, ez nem rossz, ez nem negatív, ez nem probléma....

Az önbizalomhiányos nők, imádnak flörtölni kapcsolaton belül is, mert számukra ez elengedhetetlen, kell az ego simogatás nekik, a tekintet, ahogy rájuk néz egy pasi, hogy lássa/látja rajta, hogy az a pasi úgy néz rá mint egy nőre....

Hihetetlen jól manipulálnak a nők, észre sem veszi általában a férfi ezt, és hihetetlenül jól hazudnak, folyékonyan, és nagyon ritka, hogy egy nő belekeveredjen a hazugságaiba, ez valahogy velük született adottság, vagy képesség....

Hihetetlenül rossz szabályt követnek, ami érthető is meg nem is, kergetik az ideált, ha külsőre nem egy nagy eresztés a pasi észre sem veszik, miközben lehet, hogy kiváló szerető férj, felelősségteljes csaladapa, elfogadó, érzelmi és értelmi intelligenciája magasan túlszárnyalja azt, aki kicsit jobb pasi nála, de persze a nő ezt nem nézi, a nő csak azt nézi, hogy külsőre jó legyen, külsőre legyen vágy, vonzalom stb....aztán jön a kapcsolat, jön az eljegyzés, jön a házasság, jön a gyerek....aztán a pasi elkezdi megcsalni a nőt....miért? Mert a nő külső alapján választott, tehát nem vette észre azokat a benső értékű hiányosságogat, amikkel rendelkeznie kellett volna a pasinak, hogy hűséges és megbízható legyen és, hogy miért lett ez így, igen, mert a nőknek nagyon fontos a külső, és miért van sok felárva? Hát nem kellene annyira a külsőt nézni lányok, akkor talán nem csalnának, meg hagynának el tieteket. Persze ugyanez ez a felállás van fordított helyzetben, és persze nem örök érvényű a dolog, én hiába választottam jól....azt hittem, hogy jól választok, de megcsalt a barátnőm....azért csalt meg mert az elején megalkudott velem, nem voltam az ideálja külsőre, aztán épp jött egy olyan pasi, aki megtestesítette neki a külső ideált és meg is csalt vele, a barátnőmet azt sem érdekelte, hogy mélyen tudta, hogy a pasinak van valakije, sőt, egy vita során azt is bevallotta....mindegy.....


Van elég vaj a nők füle mögött, és nagy szerepük van a nőkben annak, hogy ennyi sérült gyerek nő fel csonkán, pótapákkal...


Kb ezek azok a dolgok amiktől falramaszom.

2023. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!