Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sràcok mik azok a tulajdonsàgo...

Sràcok mik azok a tulajdonsàgok amit nagyon idegesìtőnek tartotok a nőkben?

Figyelt kérdés

Amitől falra màsztok ès vissza tèrő dolog.


Lànyok sèrtődött kommentjei nem èrdekelnek.



2023. júl. 6. 08:30
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Utolsò


Sok igazsàg van abban amit leìrtàl.


A hazudozàs, tagadàs ès a hibàzàs letagadàsa, hàrìtàs szerintem is alap.

A nők nagy rèsze nem akar felelőssèget vàllalni sajnos.


A külsősègek nagyon fontosak a nekik. Nem csak a pasi kinèzete bàr az 90%-ban elèg a szexhez(tapasztalatbòl tudom), hanem a szèp autò, szèp hàz, jò körülmènyek làttàn egy nő pillanatok alatt ki tud fordulni magàbòl.



Tisztelet a kivètelnek mert biztos vagyok benne, hogy vannak kivètelek valahol..

2023. júl. 6. 11:38
 12/33 anonim ***** válasza:
48%

"Tehát a ferdítés, hazugság alap a nők nagy részénél"



Férfiakat akartál írni, Bogárka.

2023. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
92%

12

Embert akart írni.

2023. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Egy nő mièrt nem bìrja megàllni, hogy ne szoljon hozzà olyan kèrdèshez ami nem neki szòl?


Èn a fèrfiak vèlemènyère vagyok kìvàncsi.


Pl engem ez idegesìt a nőkben. Az àllandò ellenàllàs, kontràzàs..


Egy nő nem kèpes elviselni a kritikàt ellenben adni azt nagyon tudja.


A nők szìdjàk, kritizàljàk a fèrfiakat , de mèg egymàst is. Mikor egy fèrfi fogalmaz meg kritikàt a nővel szemben a nők azonnal àt mennek aggresszìvba ès megvakarjàk bosszulni.


Ha sok nő van egy helyen akkor ott biztos lehetsz benne, hogy konfliktus lesz. Tapasztalatbòl tudom. Tehàt mèg egymàst sem tudjàk elviselni.


Ha egy fèrfi mondja, hogy nem bìr elviselni egy nő azonnal felhàborodàs.



Van olyan mikor egy nő magàba nèz ès belül legalàbb magànak elismeri, hogy nincs igaza. A környezetèben le fogja tagadni, de legalàbb belül magànak elismeri??


Vagy ilyen nem lètezik egy nőnèl?

2023. júl. 6. 14:16
 15/33 anonim ***** válasza:
20%
Egyetértek veled, kérdező. Olyan nincs, hogy egy nő beismerné, hogy hibázott. Olyan van, hogy hibázik és veled kiabál, mert észrevetted. :-)))
2023. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
30%

Mióta elváltam és nyugis lett ismét az életem,azóta nőt nem engedtem magamhoz.

Kiegyensúlyozott vagyok, van mindig pénzem, ismét élhetek a hobbimnak,azt csinálom amihez kedvem van.

És mindennap látom,hogy mennyire bosszantja a nőket,hogy átnézek rajtuk,akár munkatárs, akár másvalaki. Nem érdekelnek a "jeleik", a kacérkodásuk ,egyáltalán semmi.

Látni,hogy mérgesek, vörös fejjel csapkodnak mert nem érnek már semmit a praktikáikkal. Jobban bosszantja őket az átnézés,semmibe vétel, mint bármi más.

A volt nejem is egy okoskodó,elszámoltató nő volt,aki mindig hangsúlyozta, hogy mindenkinek fel kell vállalni a tetteit,sőt a gondolatait is.

Aztán amikor három hónapon át félrekefélt,valahogy ezt magára nézve nem érezte fontosnak, hogy bevallja. Egy véletlen lebuktatta, azonnal beadtam a válást.

Most én gondtalan vagyok ismét.Ő már a harmadik férjet teszi tönkre, ahogy hallom a fiam elbeszélése alapján. Szerencse,hogy már ő sem él az anyjával, van egy kedves és szerény felesége és saját lakásuk,aminek a felét én vettem nekik. Ez az öröm az életemben, na meg majd az unokám,ha lesz :)

2023. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
62%

16

Persze, mindneki érted rajong, és epedezve várja, hogy ránézz... XD


Mondom ezt úgy, hogy tök okésnak találom, ha valaki nem akar semmit az ellenkező nemtől. Nincs azzal baj.

2023. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
18%

Négy munkatárs nő, egy szomszéd nő és egy könyvtáros nő, akikről lejön,hogy akarnának valamit.

Mind 40 +os, elvált,vagy vénlány.

Én ötvenes pasi vagyok, szerencsére nem magyar átlagból.Talán a napi 4 km és a sok túra megteszi a hatását, a dohány,ital teljes hiányával közösen.


16 -os bácsi vagyok

2023. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
71%
Tul sok keszulodes, melledumalas (nem a frankot mondjak hanem hogy "semmi, mind1, hagyjuk" -_-), taktikazas (amirol azt hiszik, hogy nem full levagos) Tisztelet a kivetelnek
2023. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
16%

Szépen lepontoztátok az elején azt, aki az általánosításról írt. Pedig tök igaza van. A nők így, a nők amúgy. Tényleg úgy csináltok, mintha nők tízezreit ismernétek.

Bocs az offért. Én egyik exemben a féltékenységtől másztam a falra. Mostani csajom még nem mutatott magából ilyesmit.

2023. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!