Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sràcok mik azok a tulajdonsàgo...

Sràcok mik azok a tulajdonsàgok amit nagyon idegesìtőnek tartotok a nőkben?

Figyelt kérdés

Amitől falra màsztok ès vissza tèrő dolog.


Lànyok sèrtődött kommentjei nem èrdekelnek.



2023. júl. 6. 08:30
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
70%

30# 16#-hoz szóltam, nem hozzád.



Egyébként meg nem vetted ki a lényeget.

Egy faszit ha elhagynak, összerogy és utálkozik.


Ha egy nőt hagynak el, ők képesek felállni és küzdeni. Nem is tehetnek mást ha még plusszban ott maradnak 1-2-3 gyerekkel.


Ez a nagy különbség.


De ha szerinted minden rendben van egy olyan gusztustalanul nőalázó, kapuzárási pánikolt prolival...bocs akkor nem szóltam.


Szerintem viszont kvra nincs rendben vele a viselkedésével semmi de ez az én vrleményem vállalom!

2023. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

31-es.


Pont azt írta a 16-os, hogy megkönnyebbült.

A nő nem utálkozik? Nézd meg itt a nőket. Egy kérdést sem tudnak elviselni, ha,abból rosszul jönnek ki.


Nem bírod elviselni, hogy a csalódása után levegőnek nézi a nőket?


Ez miért fáj neked? Miért gondolják a nők, hogy,a férfiaknak oda kell lenni a nőkért alanyi jogon ?


Nekem volt pár olyan kolléganőm akik nem bírták elviselni, hogy nem akarok tőlük semmit, nem akarok velük beszélgetni sem.

Mindenkinek saját joga eldönteni, hogy kivel akar és kivel nem. Mikor egy pasi rányomul a nőre akit a nő nem akar , teljes felháborodás követ, hogy hagyjon már békén..


Egy nő ugyan így nem fogja fel mert még vannak a nők győződve, hogy ha ők kinéznek egy pasit akkor a pasinak kutya kötelessége velük flörtölni, szórakoztatni őket, figyelmet adni nekik. De Neeem!!!!


A férfiak nem köte



Abban igazad van, hogy általánosságban egy nőt fele annyira visel meg egy szakítás. Ennek az az oka, hogy sokszor egy nőnek nem arról szól a kapcsolat, hogy szeressük egymást, hanem azt, hogy a pasi szeresse a nőt, legyen oda a nőért.

Mikor nem kap meg valamit akkor szakítás lesz és a nő kb 2 hét múlva már túl is van az egészen mert felszínes..


Nagyon sok nőnél nem létezik a feltétel nélküli szeretet. Mindig feltételekhez kötik az meg nem szerelem..


Csak azt hazudják.


Szintén nevetséges mikor egy nő szakít majd egy hónap múlva már kiposztolja, hogy ő mennyire szerelmes. Nyilvánvaló hazugság,de sajnos egy nő nem őszinte lenni. Egy nő mindig színészkedik és megjátsza magát. Ha lebukik akkor tagad vagy a másikat hibáztatja ahelyett, hogy vállalná a felelősséget a tetteiért.

2023. júl. 7. 14:43
 33/33 anonim ***** válasza:
80%

Egy kis lábjegyzet.

A feleségem akkor kefélt félre, amikor éjjel elmentem dolgozni.Fél órával később osont el otthonról,hogy aztán hajnal 5 felé visszasomfordáljon.

És mindezt úgy, hogy az alvó gyereket otthagyta,bezárva a lakásba.Aki semmit nem tudott erről,szerencse, hogy nem lett éjjel rosszul,és akkor senki sem lett volna ott,ha keresi.

Na ez az,amit nem tudok megbocsájtani sosem ! Egy mocskos szuka volt,aki pasik után rohangált.Utána be is vallotta,vállvonogatva.

Ezért nem kell nő,semmilyen formában nem állok szóba sem ismerkedésre eggyel sem !

Lehet lepontozni, nyugodtan.


A 16 -os vagyok.

2023. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!