Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez idegesítő tulajdonság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez idegesítő tulajdonság?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen nem szeretem, ha egy pasi drága ajándékokkal halmoz el, vagy drága helyekre visz. Nem szeretném, hogy rám költsön annyi pénzt, mikor bárhol máshol is jól érzem vele magam.

Valamint ha találkozások során (inkább randira értem, mint kapcsolatra) is mindent ő fizet nekem, valahogy kellemetlenül érzem magam. Ilyenkor illik neki hagyni?


2014. júl. 13. 12:05
 1/7 A kérdező kommentje:

ő fizet nekem mindent*

Bocsánat :D

2014. júl. 13. 12:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Bár ha logikusan belegondolsz ez valószínűleg örömet okoz neki, hogy boldoggá tehet téged, és ha te neked sem közömbös, akkor neked is boldognak kéne lenned attól hogy ő boldog :)
2014. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, idegesítő lehetsz.
2014. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobban belegondolva, ezen balhézni valóban idegesítő tud lenni.
2014. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok ezzel, az elején nem szeretek a másikra hagyatkozni: inkább kifizetem a részem. Később viszont vegyesen: hagyom, hogy ő fizessen, de van, hogy én fizetek mindent, ahogy jön. :)
2014. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem balhézok rajta, nem említettem még meg senkinek.
2014. júl. 13. 12:11
 7/7 anonim ***** válasza:

ez azért van mert nem azonos a szeretet nyelvetek és a pasi azt hiszi neked is az ajándékozás a szeretet nyelved...

az 5 szeretet nyelvről ebben a könyvben olvashatsz:

Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

Ajánlott ezt a pasival is elolvastatni, mert így a kapcsolatot tönkre teszi! én ölelgetős típus vagyok, nekem a testi érintés a szeretet nyelvem, a volt kapcsolatomat ezzel fojtottam meg, hogy mindig ölelgettem puszilgattam a lányt akit szerettem, de neki nem ez volt a szeretet nyelve...szóval még időben lépj ez ügyben azt ajánlom :) és remélem sikerül szeretetben és boldogságban gazdag párkapcsolatot fenntartani egy életen át :)

2014. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!