Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertáltként irigy vagy...

Introvertáltként irigy vagy az extrovertáltakra?

Figyelt kérdés
2023. júl. 7. 20:00
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen sok introvertált elfogadja magát. Mi van a társadalmi elfogadással? Én azért irigylem az extrokat, mert őket elfogadja a társadalom.
2023. júl. 7. 21:59
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy érted, hogy mi nem vagyunk elfogadva?
2023. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Így vagyok önmagam és elégedett vagyok. Azt sem tapasztalom, hogy a társadalom ne fogadna el.
2023. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
23%

11, miről beszélsz? Ki nem fogadja el az introvertáltakat?

Miért van az az érzésem, hogy már megint keverve van az introvertáltság és a szociális készségek hiánya / szociális fóbia?:DD

2023. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
96%

14es vagyok, és csak hogy akérdésre is válaszoljak:


Dehogy cserélnék. Minek? Valójában a mai világhoz szerintem sokkal jobban passzol az introvertáltabb személyiség. A COVID óta a munkahelyemen nem állt vissza az irodába járás, konkrétan nincs is elég hely, hogy mindenki bejárjon, szóval mindenki HO-ban ül. Nyilván a barátaimmal meg akivel akarok találkozom amilyen sűrűn csak tudok, de még így is rengeteg időt töltök egyedül. Egy etrovertált ebe belerokkanna, engem meg pont, hogy tölt:D

2023. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl nem érdekel a társadalom elfogadja-e, mert a társadalom úgyis beleköt mindenbe. Végül is csak az számít, hogy az ember jól érezze magát a bőrében és ne próbáljon görcsösen megfelelni az elvárásoknak.
2023. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Ismer valaki egyáltalán olyat,aki extrovertáltként hivatkozik magára?
2023. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy értettem, hogy a társadalom jobban elfogadja az extrokat, hogy a folytonos pörgés, az üres locsogás, programról programra rohangálás, az állandó zaj és tömeg kedvelése a bevett társadalmi norma. Aki pedig eltér (bármiben) a normától, azt legalábbis furcsának tartják, nem ez az elfogadott.
2023. júl. 7. 22:30
 19/28 anonim ***** válasza:
50%
Egy ilyen embert sem ismerek 20 ev folott,aki ezt csinalja amit az extrokra irtal.
2023. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
18, ez nettó baromság amit írsz.
2023. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!