Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem mész idén nyaralni?

Miért nem mész idén nyaralni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 12. 13:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
Megyek de csak belföldre. Tengerpartra akartam menni de nincs rá pénz :(
2023. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Mert egy nagyobb utazást tervezek jövőre (Indonézia) és arra gyűjtök. Belföldi nyaralás kizárt, totál túl van árazva és cserébe nem látok semmi extrát.
2023. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Mert soha nem szoktam (5 éve voltam hirtelen ötlettől vezérelve), és nincs is kivel.
2023. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Költözni fogunk, arra kell a pénz és az idő is.
2023. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem szoktam menni, mert nincs szükségem nyári pihenésre.
2023. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
#6 nyugi, van, amit nem lehet pénzen megvenni, és neki az nincs.
2023. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Nemrég felmondtam, mert már nagyon nem bírtam se idegekkel, se gyomorral a munkahelyemen lévő durván mérgező közeget. Folyamatos hajtás, örökké intrikáló, nagypofájú kolleginák, undorító irodai légkör. Egyelőre nincs másik hely, így élvezem az itthoni semmittevést, végre van egy kis időm magamra. Eddig se nyaraltam, de így idén biztos nem is fogok. Néha eljárok túrázni a Pilisbe, vagy szétnézek Pesthez viszonylag közeli helyeken, pl. Szentendre, Esztergom, Velencei-tó.
2023. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem megyek, mert eskü, hogy itthon ezerszer jobban kipihenem magamat (ha beveszem a leszrom tablettát, nem foglalkozom munkával - szabadúszóként itthon dolgozom - akkor ez pihentetőbb, a ráérős semmittevés, mintha bárhol máshol lennék.) Ami tény, hogy szerintem a nyaralás az pont nem pihentet. Az élménygyűjtés, na az más lenne, de ahhoz lusta és kényelmes vagyok. Maximum Grazba elmegyünk egy hétre a férjemmel a fiamékhoz, hívtak, hát megnézzük.
2023. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs rá szükségem. Nekem a nyaralás egyet jelent a pihenéssel. Pihenni pedig itthon tudok a legjobban. Kiveszek két hét szabit. Bezárom az ajtót kikapcsolom a telefont és kész.
2023. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

#12

Csak mondd hogy csóró vagy

2023. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!