Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem mész idén nyaralni?

Miért nem mész idén nyaralni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 12. 13:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
10, nem mindenki csóró, aki nem megy nyaralni. Alsó hangon 1,5 millát el tudnék nyaralni évente úgy, hogy nem hiányozna a költségvetésből. De egyszerűen NEM ÉRZEM JÓL MAGAM nyaraláskor, és ez mindegy is, hogy hol van. (Még mielőtt: 4 csillag alatt még nem nyaraltam, tehát nem az olcsóság a baj. Egyszerűen nem éri el az ingerküszöbömet. Itthon szeretek menni, de saját ágyban aludni. Repülni utálok. A mai nyaralások pedig (tengerpart, stb) lényegében tömegturizmus.
2023. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Kérlek ne reagáljatok már ennek a hülyének. Direkt hergelni van itt. Előző válaszát is jelentettem. Borzalom..
2023. júl. 12. 16:06
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Jelentheted nyugodtan, jövő héten indulok Egyiptomba... Jó pihenést csövik
2023. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
97%
Jó, maradj is ott a tevék között, vissza ne gyere, vadbarom. 🖕
2023. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek nyaralni.

Minden nevezetességet meg tudok nézni már interneten részletes nagyításokkal és magyarázatokkal, a boltok tele vannak finomságokkal amiből egzotikus kajákat is elkészíthetek.

Saját ágy, nyugalom, kényelem.

2023. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Én belföldön utoljára 7 éve voltam nyaralni, akkor fogadtam meg, hogy soha többet. Ha nem jön össze annyi pénz, hogy kimehessek külföldre akkor nem megyek sehova. :D

Idén sajnos egy nem várt, hosszadalmas kezelés felemésztette a félretett pénzemet, szóval ugrott a tengerpart.

2023. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt szétmentünk a párommal a nyár elején, így nincs nagy kedvem. Ilyen egy éjszakás, maximum pár napos belföldi nyaralás biztosan lesz, a gyerekkori barátaimmal, de ott teljesen mindegy számomra hol vagyok, az a lényeg, hogy velük legyek. Külföldre nem vágyom már, csavarogtam eleget a világban. Hétvége Balatonon, vagy Szentendrén......ilyesmik lesznek, de ez ugye azért nem igazi nyaralás.
2023. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Amiért 10 éve nem megyek. Egyszer voltam és semmi értéket nem képvisel számomra ez a modernkori ostobaság. Nincs hiányérzetem emiatt.
2023. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

#13

Ebből látszik, hogy te vagy a csövi. Egyiptomba ép eszű ember nem megy nyáron, amikor itt is dög meleg van, ott meg még ennél is dög melegebb. Amúgy Egyiptom már legalább 15 éve nem nagy cucc, csak az olyan nyomingereknek, mint te. (Ezerszer inkább Marokkó, de az se most, hanem decemberben.) Mondjuk gondolom, a szülőfaludból még nem tetted ki a lábadat:DDDD

2023. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#15

Dettó.

És a világlátott húgom nem érti. Hogy én a klímás szobában leülök egy pohár jég hideg ciderrel, és megnézem a neten, gyönyörű fényképeken, tegyük fel Marrakest. Ahol ő izzad éppen, mint a ló, veri az érzékeny szemét a napfény.

2023. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!