Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem mész idén nyaralni?

Miért nem mész idén nyaralni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 12. 13:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Minden évben megyek nyaralni, hogy mikor és hova, aszt mindig az adott év dönti el.
2023. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

#21: Még szerencse, hogy az a kérdés miért NEM mész nyaralni.

Itt az emberek nagy része nem tud szöveget értelmezni?

2023. júl. 14. 14:27
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Tudok szöveget értelmezni, felfogtam a kérdést! De, én leírtam a saját véleményemet!
2023. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Csak nem ez volt a kérdés.

Nem nagyon értem, miért nem arra kell válaszolni, ami fel van téve. De ezt rengeteg másik kérdés alatt tapasztalom. Nincs itt kivel beszélni ezen az oldalon. Többség direkt kötekedik, nem a kérdésre válaszol.

2023. júl. 14. 14:32
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem kötegedtem senkivel, és nem is volt ilyen szándékom, csak leírtam a saját véleményemet.

Most ősszintén, milyen választ vársz? , hogy nincsen pénzem, és nem megyek sehova nyaralni. Ez jobb lett volna?! Ez már kötegedés!

2023. júl. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Ha az az igazság valakinek, hogy nincs pénze, akkor azt írja le. Ha rád nem vonatkozik, akkor ne írd le ezt.

Nem tudom továbbra se mi nem érthető ezen. :D Nem tartozik ide a saját véleményed ha NEM vonatkozik rád a kérdés.

Olyan szó meg nincs, hogy kötegedés meg ősszintén. Kössz, hogy szétbarmoltad a kérdésem. További szép napot!

2023. júl. 14. 14:40
 27/27 anonim ***** válasza:
A nyaralásra szánt pénzemet évek óva megtakarítom és befektetem.
2023. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!