Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt az emberek direkt csináljá...

Itt az emberek direkt csinálják, hogy nem a feltett kérdésre válaszolnak?

Figyelt kérdés

2023. júl. 14. 14:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%

A válaszadók 70%-ka, de lehet hogy több, 13-20 éves közötti idióta.

Nagyon sokan járnak ide veszekedni, és a lehetetlent megmagyarázni, mert normális emberi kapcsolatokra alkalmatlanok valamiért, és itt töltik ki a dühüket, olyan embereken akik nem ártottak nekik.

Értelmes válaszra itt ne nagyon számítsál!

Ez a gyakorikérdéesek.hu igazi arca. 10 év alatt olyan szinten elszaporodtak a hülyék és trollok, hogy már az Adminok se tudják teljesen ki írtani őket! Dióhéjban ennyi a lényeg!

2023. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem direkt csinálják, hogy nem a kérdésre válaszolnak és a kötekedés is csak egy járuléka a gyakorin fellelhető kommenteknek.

Inkább arról lehet szó hogy nem is értelmezik a kérdést, viszont kapcsolódási pontot keresnek, ezáltal születnek a kritizálható hozzászólások.

A kapcsolódási pontok lehetnek pozitívak de negatívak is, az adott hozzászóló vérmérsékletének, intelligenciájának megfelelően.

2023. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
Én sem értem, de mindenhol ezt csinálják. Ott a kérdés, és mindenféle elmeroggyanás megy alatta, de választ még véletlenül sem kap az ember. Szerintem egyszerűen betegek, mert erre épeszű magyarűzat nincs. Még az sem lenne baj, hogy anyáznak, beugatnak, de legalább választ IS írnának.
2023. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, nem feltétlen az adott személy hibája, ha nem tud értelmezni és megérteni egy kérdést valaki felnőtt emberként.

Lehet, hogy olyan családból származik, ahol az oktatás, a tanulás nem volt divat. Lehet, hogy olyan tanárt kapott általános iskolában, akit nem érdekelte, hogy ez a diák lemaradt és segíteni kéne neki.


Attól, hogy valaki felnőtt, még nem biztos, hogy minden képesség birtokában van. Azért, mert te iskolázott vagy, lehet, hogy még főiskolai diplomával is rendelkezel, nehogy azt hidd, hogy az értő olvasás olyan alapdolog lenne egyeseknek.

2023. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

#12, 13, 14, 15-ös válaszolók!! Nagyon köszönöm a hasznos, kifejtett kommenteket. Teljesen igazat adok nektek. Mentek a zöldek.

Látom, akkor nem csak nekem tűnt fel ez...

2023. júl. 14. 15:11
 16/24 A kérdező kommentje:

Most olvasok itt egy teljesen normális kérdést:

Mi a legjobb barátod legértékesebb tulajdonsága szerinted?

Válaszok: Engedi, hogy belefoshassak a szájába.

Nemtudom, mert nincsenek barátaim


Szerintem egyesek agyával nagyon nagy gond van.

2023. júl. 14. 15:20
 17/24 anonim ***** válasza:
75%

Ez szándékos félreértelmezése a kérdésnek. A boldogtalanságból eredő rosszindulat kiélése az anonimitás nyújtotta biztonságos keretek között.

Gondolj bele, mi lenne, ha itt csak névvel és arccal lehetne írni! A hozzászólók 80%-a aznap el is tűnne innen.

2023. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
32%
szomorú inkább az, hogy a kiért kérdések 50%-nál a válasz megtalálható egy egyszerű google kereséssel. Mégis valaki képes kiírni, és várni rá fél órát mire kap egy választ.
2023. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Gyakorin kerdeseket olvaso emberek tobbsege idegalapon van itt, es vagy beszelgetni szeretne, vagy nem is latta az egesz kerdest, fel van turazva az agya.
2023. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%
Elég ha kilépsz az utcára vagy elmész boltba, bárhova, nézz szét magad körül és megtalálod a választ. :D
2023. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!