Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt az emberek direkt csináljá...

Itt az emberek direkt csinálják, hogy nem a feltett kérdésre válaszolnak?

Figyelt kérdés

2023. júl. 14. 14:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
A Naprendszer bolygói közül a Jupiter a legnagyobb.
2023. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Persze.

A legjobb válaszok, hogy ezt sem tudod?

2023. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1232..


Ismét egy példa arra, hogy direkt megjelenik egy kétpipás troll és elkezdi a tevékenységét. Direkt nem segít, majd beszólogat.

Ezen élvezkednek egyesek esküszöm. Utána meg ő van felháborodva.

Akármelyik témakörben olvasgatok, folyamatosan ez van.

2023. júl. 14. 22:12
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Én már lassan 15 éve itt vagyok az oldalon, és hidd el hogy az utóbbi 6-8 évben rengeteget süllyedt a weboldal színvonala. Trollok, hülyék, idióták, oldala lett nagyrészt, minden témakörben ott vannak, kitiltani őket lehetetlen, még az adminoknak is. Nagyon sok olyan kérdés és válasz van, amin nem tudtam eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek rajta.

A kérdések, 50-60% felesleges kiírni, mert 10-30 perc keresgélés a neten, Google, és meg van a pontos válasz, és nem egy félkegyelmű hülyétől várod az ostoba választ.

Ez egy nagyon szuper kis oldal lenne, ha az Adminok tennék a dolgukat rendesen, mert ez így már, csak az internet egyik pöcegödrének számít!

Én, egy teljesen újszabályzatrendszert vezetnék be az oldalra, akár még fizetősé is tenném.

2023. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!