Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lenne hihető a nőknek?

Mennyire lenne hihető a nőknek?

Figyelt kérdés

Heteroszexuális férfi vagyok, de az életem során sikerült kiépítenem egy olyan embert, aki képes két mód között váltani a nőket illetően: aki akar velem közösülni, és aki nem akar velem közösülni.

- Ha a nő akar velem közösülni, akkor ugyanúgy működök, mint a férfiak.

- Ha a nő nem akar velem közösülni, akkor a meztelen testüket látván sem indul be a fantáziám, nem izgulok fel, vagyis semleges érzéseim vannak.


Életem során viszonylag sok nőt láttam meztelen, akikkel nem volt semmi, többségében baráti viszonyban voltunk, mégis megbíztak bennem annyira, hogy előttem is átöltöztek, zuhanyoztak, vagy bármi, ahogy én is előttük, és sosem volt semmi gond ezzel, és büszke is vagyok emiatt magamra. Lehet az édesapám katonai nevelésének köszönhető ez a hatalmas önuralom.


Ha elkezdenék ismerkedni új nőkkel, akik nem a baráti társaságomba tartoznak, mennyire lenne hihető számukra a fenti történet, hogy egy férfiban ennyire lehet bízni?


Alapvetően nem célom, hogy mindenki megbízzon bennem, mert jobb elővigyázatosnak lenni, és az sem zavar, ha sosem bízik meg bennem ennyire egy nő.



2023. júl. 14. 22:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
* A baráti viszonyban lévő nőkkel manapság is jóban vagyok, csak már gyermeket vállaltak, és kevesebb idejük van, én pedig még nem szeretnék gyermeket.
2023. júl. 14. 22:03
 2/16 Kitana. ***** válasza:
98%
Nézd, én elhinném neked, sokféle ember van, de fixen nem öltöznék át előtted ettől még.
2023. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Azért már elismerés jár, ha egy férfi nem erőszakol meg egy nőt azonnal, ahogy meglátta meztelenül?

Egyébként elég perverznek és betegnek hangzana, hogy "Nyugodtan meztelenkedj előttem Kati, nem kívánlak, nem akarlak majd megrakni." - akármilyenek is a szándékaid.

2023. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Mi van? Azért hadd ne legyen már külön becsülendő ritkaság az, hogy nem erőszakolod meg ha bárki bármilyen okból meztelenül van előtted.
2023. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Nekem hót mindegy, hogy meg akaraz dgni vagy sem, nem lennék előtted meztelen.


De nem is jönne be ez a "hatalmas katonai önuralom" duma. Szánalmas.

2023. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Egyből elmebetegnek gondolnálak, gondollak.
2023. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

En is latom pasik kozt a kulonbségeket.

Valakik simán el tudnak csajokkal.bandázni fecsegni hatso szandekok nelkul, mások meg egybol belevisznek flörtöt meg szitujat alakitanak csabitanak meg arra mennek melyikkel lehetne szex vagy bejon e neki mint pasi es keptelenek csak siman semlegesen tarsalogni.

Az ilyenekkel.járni se jo aki egybol megvaltozik csak mert nő az egyik haver.

2023. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
*szitukat alakítanak
2023. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Fura vagy, de a női barátok is. Nem is értem milyen szituáció az, amiben feltétlenül egy haver előtt kell átöltözni.
2023. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Hat ezzel a legtobb ember igy van 🙄 nem allatok vagyunk. Haverok am se pucerkodnak egymas elott tul surun.. szoval amugy is tokmind1
2023. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!