Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek miért kell elrontaniu...

A nőknek miért kell elrontaniuk a stabil és jól működő dolgokat?

Figyelt kérdés

Pl amikor az eddigi meglévő, jól működő dolgokban elkezdenek variálni, fokról fokra, amíg végeredményűl egy teljesen más, és teljesen kifordult, rossz dolgot kapunk. Ami persze így már nem kell egyik félnek sem. Vagy stabil kapcsolatban félremenni valaki mással, csak mert "nagy volt a kísértés", mindent elrontva utána. Esetleg teljesen ignorálni valakit aki teper értük és épp elérhető, de amint letesz róluk és mással jön össze, már egyből őt akarják. A példák száma sajnos szinte végtelen...

Miből jöhet ez a fajta, sokszor önsorsrontó sőt másokkal is kitoló viselkedés? Mi ennek a fajta variálási mániának az alapja? Miért van erre szükség, ki mit gondol? Tényleg szeretném megérteni ennek a fajta romboló és toxikus attitűdnek az alapjait.



2023. jún. 23. 15:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
32%
Unatkoznak. Nekik kell a feszültség. Majd lehet szidni a világot, a férfiakat, hogy nekik milyen rossz.
2023. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%
A nők? Én nő vagyok és még soha nem szúrtam el a jól működő dolgaimat. Azért, mert te kifogtál vmi lotyót, attól még nem illene általánosítani ez alapján az összes nőt.
2023. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

2# Tisztelet a kivételnek, bár szerintem nagyon nagyon kevesen lehetnek. Az a lotyózás kicsit szíven ütött, de nem zárom ki hogy igazad lehet...

Viszont hozzá kell tennem hogy rengeteg tőlem független esetben is láttam ezeket a dolgokat! Sok barátom, ismerősöm kapcsolatában, sőt konkrét házasságok is mentek ezen tönkre, hogy "unatkozott" a nő, és képes volt mindent eldobni ezért, még a gyerekeket is. Tehát sajnos eléggé általános a jelenség, úgy tapasztaltam.

2023. jún. 23. 15:30
 4/35 anonim ***** válasza:
42%
Láttam én is jó pár példát ezekre.Ezért nem szabad megházasodni.Legyen külön lakás,ház saját néven a férfinak,és akkor aki menni akar,menjen.
2023. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
81%
2-es vagyok. Van sok ilyen nő, az biztos. Csak ne általánosítsunk, mert így is rohadtul nagy a himsovinizmus kis hazánkban. Vannak rendes nők is, de ti azokat nem igazán szeretitek, mert nem olyan izgalmasak.
2023. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

#5 Igen de sokszor pontosan ez az a rafinált csapdahelyzet, ami igazán tud fájni és kiégetni. Hogy nagyon sok ilyen esetben meg voltunk győződve, hogy akiket szeretünk és akikhez kötődünk azok rendes nők! Ezért is tud hatalmas csapás és csalódás lenni, amikor szép lassan bebizonyosodik ez a fajta "alaptétel" hogy végül is minden nő ugyanolyan, és nincsenek kivételek. És általánosítás valóban! De mégis pont az ilyen fájdalmas tapasztalatok adják az alapjait. És még a kevésbé jól kinéző nőknél is láttam mások kapcsolataiban, akik jól kezelték őket és korrektek voltak velük, hogy jó dolgukban végül megvesztek és egyre többet engedtek meg maguknak. Amíg tönkre nem tették végül az egészet.

Viszont nem panaszként akartam írni ezt a kommentet hanem inkább kérdezni szeretnék erről a dologról. Szóval szerinted pl mi alapján lehet felismerni a rendes nőket, és mitől lesznek rendes nők a rendes nők?

2023. jún. 23. 15:44
 7/35 anonim ***** válasza:
39%
Van h a főnőkök is ilyenek.
2023. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
84%

Miért nem kérdezed meg azoktól, akik kitoltak veled?


Én például nem értem ezt a fajta viselkedést, pedig nő vagyok.


Egyébként amin variálnak, az aligha lehetett jól működő. Esetleg a másik félnek, aki talán csak nem mert szembe nézni a problémákkal.


Más életébe nem láthatsz bele, én sem, senki sem. Nem fekete vagy fehér az élet.


Mindkét nemben vannak görény emberek, ezért érdemes megismerni magunkat, a másikat, nyitott szemmel járni, figyelni. Nem pedig elcsábulni egy jó test vagy bármi miatt, aztán csodálkozni, hogy jé, hát emberileg meg a béka sejhaja alatt van az illető.


Férfiak is dobnak el családot, kapcsolatot, az mégis természetes. Mert a férfiak ösztönösen szórják a magjaikat, legalább is ezzel magyarázzák sokan a szemétkedéseiket.

2023. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
82%
2-es vagyok. Én 16 éve élek jól működő stabil párkapcsolatban. Épp ezért megalázónak tartom az ilyen általánosításokat. Nem vagyok pszichológus és nőkkel sem szoktam ismerkedni. Én a férfiak viselkedéséből már ismerkedés elején mindig kiszúrtam, ha valaki nem oké számomra. Sok szerencse és jó ember ismeret szükséges az ideális pár megtalálásához.
2023. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
90%
Talán hogy a fejükkel gondolkodnak, a szívükkel meg szeretnek és nem a bugyiban levő részükkel építgetik a kapcsolataikat. Meg hogy nem a tetszés és a megkívánás a legfőbb érték számukra, amit egy férfitől kaphatnak.
2023. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!